Көшелерді қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Алға ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 8 қарашадағы № 8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қарашада № 6967 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі №1 қорытындысына сәйкес Алға ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға ауылдық округі, Ү.Түктібаев ауылының келесі көшелері:
1) "Құрылыс" көшесі "Ақайдар Аймағамбетов" есімімен;
2) "Алға" көшесі "Әбсұлтан Жасақбаев" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Лауазымы Аты-жөні

О переименовании улиц
Решение акима сельского округа Алга Казалинского района Кызылординской области от 8 ноября 2019 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 ноября 2019 года № 6967
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии №1 от 19 сентября 2019 года аким сельского округа Алга РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села У.Туктибаева сельского округа Алга:
1) улицу "Құрылыс" именем "Ақайдар Аймағамбетов";
2) улицу "Алға" именем "Әбсұлтан Жасақбаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Должность ФИО