"2019-2021 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 маусымдағы № 245 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 маусымда № 6825 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 222 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6639 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 019 485 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 71 770 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 947 715 мың теңге;
2) шығындар – 1 024 831 мың теңге";
2-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 226 633 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 176 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 152 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 195 305 мың теңге;
2) шығындар – 230 876,3 мың теңге";
3-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 283 216 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 552 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 274 664 мың теңге;
2) шығындар – 284 881,4 мың теңге";
4-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 97 344 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 507 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 93 837 мың теңге;
2) шығындар – 97 819,5 мың теңге";
5-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 88 191 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 002 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №222 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 12 июня 2019 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 июня 2019 года № 6825. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 222 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6639, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 15 января 2019 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 019 485 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 71 770 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 947 715 тысяч тенге;
2) затраты – 1 024 831 тысяч тенге";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 226 633 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 176 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 152 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 195 305 тысяч тенге;
2) затраты – 230 876,3 тысяч тенге";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 283 216 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 552 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 274 664 тысяч тенге;
2) затраты – 284 881,4 тысяч тенге";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 97 344 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 507 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 93 837 тысяч тенге;
2) затраты – 97 819,5 тысяч тенге";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 88 191 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 002 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

трансферттер түсімі – 83 189 мың теңге;
2) шығындар – 88 830,4 мың теңге";
6-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 106 809 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 842 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 104 967 мың теңге;
2) шығындар – 107 299,9 мың теңге";
7-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 85 410 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 783 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 83 627 мың теңге;
2) шығындар – 85 715,4 мың теңге";
8-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 120 038,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 635 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 325,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 116 077,7 мың теңге;
2) шығындар – 120 312,6 мың теңге";
аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 26, 27-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезектен тыс 37-сессиясының төрағасы
А.Үсенов
Қармақшы аудандық мәслихат хатшысы М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы "12" маусымдағы
№ 245 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2018 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 222 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Жосалы кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

поступления трансфертов – 83 189 тысяч тенге;
2) затраты – 88 830,4 тысяч тенге";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 106 809 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 842 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 104 967 тысяч тенге;
2) затраты – 107 299,9 тысяч тенге";
подпункты 1), 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 85 410 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 783 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 83 627 тысяч тенге;
2) затраты – 85 715,4 тысяч тенге";
подпункты 1), 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 120 038,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 635 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 325,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 116 077,7 тысяч тенге;
2) затраты – 120 312,6 тысяч тенге";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 26, 27 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 37-сессии
Кармакшинского районного маслихата
А.Үсенов
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М.Наятұлы
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от "12" июня 2019 года №245
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от "28" декабря 2018 года №222
Бюджет поселка Жосалы на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

64186,0
1
білім беруге, оның ішінде жаңадан іске қосылған білім беру нысандарын ұстауға
32733,0
оның ішінде:
Жосалы кенті ("Жосалы кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің №3 "Ертөстік" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына – 20 663 мың теңге, "Жосалы кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің №5 "Айгөлек" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына – 12 070 мың теңге)
32733,0
2
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруды қоса қаржыландыруға
31453,0
оның ішінде:
Жосалы кенті
31453,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы "12" маусымдағы
№ 245 шешіміне 11-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2018 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 222 шешіміне 27-қосымша
2019 жылға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:

64186,0
1
на образование, в том числе на содержание вновь вводимых объектов образования
32733,0
в том числе:
Поселок Жосалы (на государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад №3 "Ертостик" аппарата акима поселка Жосалы – 20 663 тысяч тенге, на государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад №5 "Айголек" аппарата акима поселка Жосалы – 12 070 тысяч тенге)
32733,0
2
на софинансирование реализации мерроприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
31453,0
в том числе:
Поселок Жосалы
31453,0
Приложение 11 к решению Кармакшинского районного маслихата от "12" июня 2019 года №245
Приложение 27 к решению Кармакшинского районного маслихата от "28" декабря 2018 года №222
Целевые трансферты в бюджеты поселкам, сельским округам на 2019 год, выделенные за счет районного бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Текущие целевые трансферты: