"2019-2021 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 тамыздағы № 258 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 тамызда № 6902 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 222 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6639 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 040 050 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 78 437 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 333 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 961 280 мың теңге;
2) шығындар – 1 045 396 мың теңге";
2-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 234 301 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 904 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 152 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 195 245 мың теңге;
2) шығындар – 238 544,3 мың теңге";
3-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 307 926 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 552 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 297 374 мың теңге;
2) шығындар – 309 591,4 мың теңге";
4-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 97 577 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 057 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 93 520 мың теңге;
2) шығындар – 98 052,5 мың теңге";
5-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 88 300 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 302 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №222 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21 августа 2019 года № 258. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 августа 2019 года № 6902. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 222 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6639, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 15 января 2019 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 040 050 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 78 437 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 333 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 961 280 тысяч тенге;
2) затраты – 1 045 396 тысяч тенге";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 234 301 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 904 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 152 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 195 245 тысяч тенге;
2) затраты – 238 544,3 тысяч тенге";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 307 926 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 552 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 297 374 тысяч тенге;
2) затраты – 309 591,4 тысяч тенге";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 97 577 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 057 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 93 520 тысяч тенге;
2) затраты – 98 052,5 тысяч тенге";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 88 300 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 302 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22, 25, 27-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезектен тыс 40-сессиясының төрағасы
Т.Ералиев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы "21" тамыздағы № 258 шешіміне 1-қосымша

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22, 25, 27 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 40-сессии
Кармакшинского районного маслихата
Т.Ералиев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М.Наятұлы
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от "21" августа 2019 года № 258