2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 280 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 7041. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 390 659,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 935 253,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 969 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 130,4 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 16 427 305,9 мың теңге;
2) шығындар – 17 507 288,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 358 818,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 452 805,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 93 986,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7 049 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 7 049 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -482 497 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 482 497 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 13.11.2020 № 385; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 23.12.2020 № 403 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2020 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей көлемдерде белгіленгені ескерілсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша аудандық бюджетке 50 пайыз, облыстық бюджетке 50 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша аудандық бюджетке 50 пайыз, облыстық бюджетке 50 пайыз.
3. 2020 жылға аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенция көлемі 11 562 541 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 2 288 313 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:

О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 20 декабря 2019 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 декабря 2019 года № 7041. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 390 659,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 935 253,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 969 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 130,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 427 305,9 тысяч тенге;
2) затраты – 17 507 288,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 358 818,9 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 452 805,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 93 986,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 049 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 7 049 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -482 497 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 482 497 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 13.11.2020 № 385; с изменением, внесенным решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23.12.2020 № 403 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в 2020 году с районного бюджета в областной бюджет определены нормативы распределения доходов в нижеследующих размерах:
1) по коду 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и по коду 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" в районный бюджет 50 процентов, в областной бюджет 50 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" в районный бюджет 50 процентов, в областной бюджет 50 процентов.
3. Учесть, что в 2020 году передаваемый объем бюджетной субвенций в районный бюджет установлено в размере 11 562 541 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселкам, сельским округам в сумме 2 288 313 тысяч тенге, в том числе:

Жосалы кенті – 792 487 мың теңге;
Төретам кенті – 275 801 мың теңге;
Ақай ауылдық округі – 330 410 мың теңге;
Қармақшы ауылдық округі – 78 687 мың теңге;
Жосалы ауылдық округі – 81 753 мың теңге;
Иіркөл ауылдық округі – 73 687 мың теңге
Жаңажол ауылдық округі – 93 480 мың теңге;
ІІІ-Интернационал ауылдық округі – 103 314 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 77 966 мың теңге;
Ақжар ауылдық округі – 91 451 мың теңге;
Дауылкөл ауылдық округі – 112 093 мың теңге;
Алдашбай Ахун ауылдық округі – 57 991 мың теңге;
Қуандария ауылдық округі – 51 081 мың теңге;
Т.Көмекбаев ауылдық округі – 68 112 мың теңге.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін несиеге 330 050 мың теңге қаралғаны ескерілсін.
8. Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақы төлеуге 102 мың теңге сомасында қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 13.11.2020 № 385 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-1. 2019 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 1 305,8 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 18.03.2020 № 299 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-2. 2019 жылы Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 52 868,4 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 18.03.2020 № 299 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-3. 2019 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 2 006,5 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 18.03.2020 № 299 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 81 634 мың теңге төтенше жағдай режимін енгізуге байланысты кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінен трансферттердің түсімдері көзделсін.

Поселок Жосалы – 792 487 тысяч тенге;
Поселок Торетам – 275 801 тысяч тенге;
Сельский округ Акай – 330 410 тысяч тенге;
Сельский округ Кармакшы – 78 687 тысяч тенге;
Сельский округ Жосалы – 81 753 тысяч тенге;
Сельский округ Ирколь – 73 687 тысяч тенге;
Сельский округ Жанажол – 93 480 тысяч тенге;
Сельский округ ІІІ-Интернационал – 103 314 тысяч тенге;
Сельский округ Актобе – 77 966 тысяч тенге;
Селський округ Акжар – 91 451 тысяч тенге;
Сельский округ Дауылколь – 112 093 тысяч тенге;
Сельский округ Алдашбай Ахун – 57 991 тысяч тенге;
Сельский округ Куандария – 51 081 тысяч тенге;
Сельский округ Т.Көмекбаева – 68 112 тысяч тенге.
5. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в районном бюджете, на 2020 год за счет областного бюджета согласно приложению 4.
6. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в районном бюджете, на 2020 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 5.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены кредиты для реализацию мер социальной поддержки специалистов 330 050 тысяч тенге.
8. Учесть на выплату вознаграждения по бюджетным кредитам, выданных для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 102 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменением, внесенным решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 13.11.2020 № 385 (вводится в действие с 01.01.2020).
8-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2019 году в областной бюджет в сумме 1 305,8 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 18.03.2020 № 299 (вводится в действие с 01.01.2020).
8-2. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из Национального фонда Республики Казахстан в 2019 году в областной бюджет в сумме 52 868,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-2 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 18.03.2020 № 299 (вводится в действие с 01.01.2020).
8-3. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2019 году в областной бюджет в сумме 2 006,5 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-3 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 18.03.2020 № 299 (вводится в действие с 01.01.2020).
8-4. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год поступления трансфертов 81 634 тысяч тенге из бюджетов поселков, сельских округов в связи с введением режима чрезвычайного положения.

Ескерту. Шешім 8-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 30.04.2020 № 322; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 03.09.2020 № 362 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. 2020 жылға жеке тұлғаларға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілген бюджеттік кредиттердің өтеуі 93 986,8 мың теңге көлемінде белгіленсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 13.11.2020 № 385 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 33 999,1 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 13.11.2020 № 385 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2020 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Қаржаубаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы " 20 " желтоқсандағы
№ 280 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет

Сноска. Решение дополнено пунктом 8-4 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30.04.2020 № 322; с изменением, внесенным решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 03.09.2020 № 362 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Установить погашение бюджетных кредитов, выданных физическим лицам для реализацию мер социальной поддержки специалистов, на 2020 год в размере 93 986,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменением, внесенным решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 13.11.2020 № 385 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 33 999,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменением, внесенным решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 13.11.2020 № 385 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Утвердить перечень бюджетных программ на 2020 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов согласно приложению 6.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата
А. Қаржаубаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от " 20 " декабря 2019 года № 280
Районный бюджет на 2020 год

1609,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
924880
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
924880
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1083450,3
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
485740,3
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
33528
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
145489
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7780
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
97651
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
79761
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
146201
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
87300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
79,2
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
79,2
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
85655
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3350
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7216
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
75089
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
219676,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
194947
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
18981
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3792
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
334
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
171840
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
22359
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
22359

1609,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
924880
010
Государственная адресная социальная помощь
924880
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1083450,3
004
Программа занятости
485740,3
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
33528
007
Оказание жилищной помощи
145489
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7780
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
97651
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
79761
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
146201
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
87300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
79,2
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
79,2
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
85655
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3350
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7216
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
75089
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
219676,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
194947
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
18981
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3792
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
334
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
171840
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
22359
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
22359

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
26830
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26830
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
188336
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
188336
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
28583
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28583
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
18590
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18590
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
31252
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31252
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28170
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28170
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
23210
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23210
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
88384
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81559
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6825
02
Қорғаныс
18048
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16499
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16499
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1549
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
553
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
996
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2481
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2481

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
27049
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
27049
122
Аппарат акима района (города областного значения)
184739
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
184739
452
Отдел финансов района (города областного значения)
29031
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29031
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
18779
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных закупок на местном уровне
18779
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
31509
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
31509
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26867
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26867
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
23474
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
23474
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
82365
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
82365
02
Оборона
18824
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17242
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17242
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1577
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
581
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
996
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2605
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2605

15264
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
15264
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
19287
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18614
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
673
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
48775
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29127
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
19648
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
98313
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
26503
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26503
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
24565
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20933
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3632
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
47245
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
47245
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34913
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
34913
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34913
12
Көлiк және коммуникация
39068
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39068
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
39068
13
Басқалар
131314
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
471
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
471
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
25517
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
25517
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
105326
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

15264
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
15264
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
19287
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
18614
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
673
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
48775
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
29127
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
19648
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
98313
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
26503
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
26503
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
24565
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
20933
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3632
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
47245
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
47245
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34913
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
34913
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
34913
12
Транспорт и коммуникации
39068
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
39068
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
39068
13
Прочие
131314
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
471
006
Поддержка предпринимательской деятельности
471
452
Отдел финансов района (города областного значения)
25517
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
25517
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
105326
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2025 года

22 359
2
"Қармақшы ауданындағы Ақтөбе елді мекенінде жылына 1500 тонна құс еті өндіретін құс фабрикасын салу үшін сыртқы инженерлік инфрақұрылым желілерін қамтамасыз ету. Сыртқы сумен жабдықтау желілері. Жоба құжаттарын толықтыру"
32 947
3
Қармақшы ауданы Жосалы кентінде жаттығу және стритбол аланының құрылысы
8 785,7
4
Қармақшы ауданы Төретам кентінде жаттығу және стритбол аланының құрылысы
8 767
Барлығы:
746 872,1
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы " 20 " желтоқсандағы
№ 280 шешіміне 5-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 23.12.2020 № 403 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
3 630 709
1
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
852 870
2
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
6 370
3
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
67 441
4
еңбек нарығын дамытуға
418 688
5
халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
18 537
6
мектепке дейінгі білім берудің мемлекеттік ұйымдарында педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
185 621
7
орта білім берудің мемлекеттік ұйымдарындағы педагогтардың еңбекақысын ұлғайтуға
1 069 003
8
орта білім берудің мемлекеттік ұйымдарындағы педагогтардың біліктілік санаты үшін қосымша ақыға
716 109
9
мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
48 514
10
шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге
65 685
11
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
171 840
12
дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
10 031
Нысаналы даму трансферттер:
393 249
1
"Қармақшы ауданындағы Ақтөбе елді мекенінде жылына 1500 тонна құс еті өңдіретін құс фабрикасын салу үшін сыртқы инженерлік инфрақұрылым желілерін қамтамасыз ету. Сыртқы сумен жабдықтау желілері".

22 359
2
Обеспечение сетями наружной инфраструктуры для строительства птице фабрики по производству птичьего мяса мощностью 1500 тон в год в.н.п Актобе Кармакшинского района Кызылординской области .Наружные сети водоснабжения. Дополнение к сметной документации
32 947
3
Строительство тренажерной и стритбольной площадки в поселке Жосалы Кармакшинского района
8 785,7
4
Строительство тренажерной и стритбольной площадки в поселке Торетам Кармакшинского района
8 767
Всего:
746 872,1
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от " 20 " декабря 2019 года № 280
Целевые трансферты в районный бюджет на 2020 год, выделенные за счет республиканского бюджета
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23.12.2020 № 403 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
3 630 709
1
на выплату государственной адресной социальной помощи
852 870
2
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 370
3
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
67 441
4
на развитие рынка труда
418 688
5
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
18 537
6
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
185 621
7
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
1 069 003
8
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
716 109
9
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
48 514
10
на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса
65 685
11
на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезывычайного положения в Республике Казахстан
171 840
12
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
10 031
Целевые трансферты на развитие:
393 249
1
"Обеспечение сетями наружной инженерной инфраструктуры для строительство птицефабрики по производству птичьего мясо мощностью 1500 тон в год населенном пункте Актобе Кармакшинского района. Наружные сети водоснабжения".

173 228
2
"Қармақшы ауданындағы Ақтөбе елді мекенінде жылына 1500 тонна құс еті өңдіретін құс фабрикасын салу үшін сыртқы инженерлік инфрақұрылым желілерін қамтамасыз ету. Сыртқы электрмен жабдықтау желілері".
220 021
Барлығы:
4 023 958
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 желтоқсаны
№ 280 шешіміне 6-қосымша
2020 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

173 228
2
"Обеспечение сетями наружной инженерной инфраструктуры для строительство птицефабрики по производству птичьего мясо мощностью 1500 тон в год населенном пункте Актобе Кармакшинского района. Наружные сети электроснабжения".
220 021
Всего:
4 023 958
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 20 декабря 2019 года № 280
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2020 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь