2020-2022 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 295 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 7177 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 274,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 632,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 59 641 мың теңге;
2) шығындар – 60 274,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 21.04.2020 № 319; 25.05.20220 № 336; 08.10.20220 № 377 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2020 жылға аудандық бюджеттен Қуандария ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 51 081 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
К. Раева
Қармақшы аудандық мәслихатының
хатшысы
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 295 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Қуандария ауылдық округінің бюджеті

О бюджете сельского округа Куандария на 2020-2022 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2019 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 января 2020 года № 7177. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Куандария на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 274,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 632,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 59 641 тысяч тенге;
2) затраты – 60 274,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 21.04.2020 № 319; 08.10.2020 № 377 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в 2020 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Куандария установлен в размере 51 081 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Куандария, на 2020 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата К. Раева
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 295
Бюджет сельского округа Куандария на 2020 год