Жалағаш ауданы бойынша 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 54 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 сәуірде № 6771 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Білім туралы” Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Жалагашскому району на 2019 год
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 15 апреля 2019 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 апреля 2019 года № 6771. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года “Об образовании” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жалағаш ауданы бойынша 2019 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жалағаш ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Қ. Сәрсенбаев
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2019 жылғы “15” сәуірдегі
№ 54 қаулысына қосымша
Жалағаш ауданы бойынша 2019 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Жалагашскому району на 2019 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жалагашского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района К. Сарсенбаев
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от “15” апреля 2019 года № 54
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Жалагашскому району на 2019 год