“2019 – 2021 жылдарға арналған Жалағаш кентінің және ауылдық округтердің бюджеттері туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы №35-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 маусымдағы № 42-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 маусымда № 6826 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының, 1-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2019 – 2021 жылдарға арналған Жалағаш кентінің және ауылдық округтердің бюджеттері туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы №35-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6643 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және 2019 жылғы 09 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетіне жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2019 – 2021 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 319 155,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 69 062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 1 249 093,7 мың теңге;
2) шығындар – 1 320 448,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 292,8 мың теңге;
7) 2019 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетіне бөлінген субвенция көлемі 375 791 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“2. 2019-2021 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110 488 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 243 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 157 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2018 года №35-1 “О бюджетах поселка Жалагаш и сельских округов на 2019-2021 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11 июня 2019 года № 42-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 июня 2019 года № 6826. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 351 “О бюджетах поселка Жалагаш и сельских округов на 2019 -2021 годы” (зарегистрировано в реестре государственный регистрации нормативных правовых актов за номером 6643, опубликовано 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в газете “Жалағаш жаршысы” 09 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет поселка Жалагаш на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 319 155,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 69 062 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 000 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 1 249 093,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1 320 448,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов –0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1292,8 тысяч тенге;
7) учесть, что обьем субвенции выделенные в бюджет поселка Жалагаш на 2019 год предусмотрены в сумме 375 791 тысяч тенге.”;
пункт 2 изложить в новой редакции:
“2. Утвердить бюджет сельского округа Аккум на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 488 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 243 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 157 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;

трансферттер түсімі – 108 088 мың теңге;
2) шығындар – 110 984,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 496,6 мың теңге;
7) 2019 жылға арналған Аққұм ауылдық округі бюджетіне бөлінген субвенция көлемі 88 884 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“3. 2019 – 2021 жылдарға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 124 559 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 2 595 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –405 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 121 559 мың теңге;
2) шығындар – 124 742,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 183,9 мың теңге;
7) 2019 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетіне бөлінген субвенция көлемі 104 287 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“4. 2019 – 2021 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 166 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 740 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 62 326 мың теңге;
2) шығындар – 65 399 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 233 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 108 088 тысяч тенге;
2) затраты – 110 984,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов –0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 496,6 тысяч тенге;
7) учесть, что обьем субвенции выделенные в бюджет сельского округа Аккум на 2019 год предусмотрены в сумме 88 884 тысяч тенге.”;
пункт 3 изложить в новой редакции:
“3. Утвердить бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 124 559 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 595 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 405 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 121 559 тысяч тенге;
2) затраты – 124 742,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов –0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 183,9 тысяч тенге;
7) учесть, что обьем субвенции выделенные в бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2019 год предусмотрены в сумме 104 287 тысяч тенге.”;
пункт 4 изложить в новой редакции:
“4. Утвердить бюджет сельского округа Енбек на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 166 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 740 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 100 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 62 326 тысяч тенге;
2) затраты – 65 399 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов –0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 233 тысяч тенге;

7) 2019 жылға арналған Еңбек ауылдық округі бюджетіне бөлінген субвенция көлемі 53 566 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“5. 2019 – 2021 жылдарға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110 278 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 107 278 мың теңге;
2) шығындар – 110 604,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 326,6 мың теңге;
7) 2019 жылға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджетіне бөлінген субвенция көлемі 66 755 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

7) учесть, что объем субвенции выделенные в бюджет сельского округа Енбек на 2019 год предусмотрены в сумме 53 566 тысяч тенге.”;
пункт 5 изложить в новой редакции:
“5. Утвердить бюджет сельского округа Мадениет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 278 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 900 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 100 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 107 278 тысяч тенге;
2) затраты – 110 604,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов –0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 326,6 тысяч тенге;
7) учесть, что объем субвенции выделенные в бюджет сельского округа Мадениет на 2019 год предусмотрены в сумме 66 755 тысяч тенге.”;
приложения 1, 4, 7, 10, 13 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.