2019 жылы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 13 маусымдағы № 107 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 маусымда № 6827 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Мемлекеттік мүлік туралы” Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 156-бабы 2-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями в 2019 году
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 13 июня 2019 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 июня 2019 года № 6827. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 156 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года “О государственном имуществе” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2019 жылы білім саласындағы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары осы қаулының 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. 2019 жылы мәдениет саласындағы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары осы қаулының 4, 5-қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жалағаш ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

1. Установить цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями сфере образования в 2019 году согласно приложениям 1, 2, 3 настоящего постановления.
2. Установить цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями в сфере культуры в 2019 году согласно приложениям 4, 5 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жалагашского района.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Қ. Сәрсенбаев
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 13 маусымдағы
№ 107 қаулысына 1-қосымша
2019 жылы “Жалағаш аудандық білім бөлімінің “Жалағаш аудандық балалар өнер мектебі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметердің) бағалары
Қызметтің атауы

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района К. Сарсенбаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Жалагашского района
от 13 июня 2019 года № 107
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальным государственным казенным предприятием “Жалагашская районная детская художественная школа” Жалагашского районного отдела образования” в 2019 году
Наименование услуги