Жаңақорған ауданы бойынша 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 наурыздағы № 760 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 наурызда № 6756 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319 Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Жанакорганскому району на 2019 год
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 29 марта 2019 года № 760. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 марта 2019 года № 6756. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319 "Об образовании" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Жаңақорған ауданы бойынша 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "29" наурыздағы
№ 760 қаулысына қосымша
Жаңақорған ауданы бойынша 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысының, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір тәрбиеленушіге айына ата-ананың ақы төлеу мөлшері (айлық есептік көрсеткіш -АЕК)
Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушiлер саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың құны (теңге)
1.
Жаңақорған кенті
Жаңақорған кенті әкімі аппаратының №28 "Алпамыс санаторлықбөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
32

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Жанакорганскому району на 2019 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев
Приложение к постановлению акимата Жанакорганского района от "29" марта 2019года №760
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Жанакорганскому району на 2019 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы на одного воспитанника в месяц (МРП – месячный расчетный показатель)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
1.
Поселок Жанакорган
Коммунальное государственное учреждение "Санаторный ясли-сад Алпамыс" №28 аппарата акима поселка Жанакорган
32