"Кент және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы №300 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 шілдедегі № 352 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 шілдеде № 6853 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кент және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы №300 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6632 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кент және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері 1-33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 718 560,8 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 261 842,2 мың теңге;
Шалқия кенті – 106 348,1 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 136 438,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 287 163 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 132 282 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 98 366 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 195 462 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 137 173,1 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 123 612,5 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 139 847,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 100 026 мың теңге;
салықтық түсімдер – 135 733 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 93 658 мың теңге;
Шалқия кенті – 8 198 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 3 985 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 5 419 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 4 336 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 3 635 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 4 492 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 3 142 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 2 646 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 3 464 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 2 758 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 960 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 100 мың теңге;
Шалқия кенті – 0;
Келінтөбе ауылдық округі – 715 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 0;
Қожакент ауылдық округі – 0;
Сунақата ауылдық округі – 0;
Төменарық ауылдық округі – 79 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 0;
Ақүйік ауылдық округі – 0;
Бесарық ауылдық округі – 36 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 392,1 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 392,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря 2018 года №300 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 18 июля 2019 года № 352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 июля 2019 года № 6853. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря 2018 года №300 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6632, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты поселков и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-33, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 718 560,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 1 261 842,2 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 106 348,1 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 136 438,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 287 163 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 132 282 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 98 366 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 195 462 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 137 173,1 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 123 612,5 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 139 847,8 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 100 026 тысяч тенге;
налоговые поступления – 135 733 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 93 658 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 8 198 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 3 985 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 5 419 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 4 336 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 3 635 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 4 492 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 3 142 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 2 646 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 3 464 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 2 758 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 960 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 100 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 0;
сельский округ Келинтобе – 715 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 0;
сельский округ Кожакент – 0;
сельский округ Сунаката – 0;
сельский округ Томенарык – 79 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 0;
сельский округ Акуйик – 0;
сельский округ Бесарык – 36 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 392,1 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 392,1 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 2 581 475,7 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 168 084,2 мың теңге;
Шалқия кенті – 98 150,1 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 131 738,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 281 744 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 127 946 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 94 731 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 190 891 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 133 639 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 120 966,5 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 136 347,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 97 238 мың теңге;
2) шығындар – 2 811 392 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 334 996,5 мың теңге;
Шалқия кенті – 107 186,9 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 137 462,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 290 046,6 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 133 126,6 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 101 196 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 202 681 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 138 029,5 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 124 805,5 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 140 091,2 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 101 770,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
7) бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 92 831,2 мың теңге.

поступление трансфертов – 2 581 475,7 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 1 168 084,2 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 98 150,1 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 131 738,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 281 744 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 127 946 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 94 731 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 190 891 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 133 639 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 120 966,5 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 136 347,8 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 97 238 тысяч тенге;
2) затраты – 2 811 392 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 1 334 996,5 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 107 186,9 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 137 462,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 290 046,6 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 133 126,6 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 101 196 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 202 681 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 138 029,5 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 124 805,5 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 140 091,2 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 101 770,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
7) используемые остатки бюджетных средств – 92 831,2 тысяч тенге".

2. Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық
мәслихатының кезектен тыс
ХХХV cессиясының төрағасы
С.Абдуллаев
Жаңақорған аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 шілдедегі кезектен тыс ХХХV cессиясының № 352 шешіміне 1 қосымша

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХV
сессии Жанакорганского
районного маслихата
С.Абдуллаев
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е.Ильясов
Приложение 1 к решению внеочередной ХХХV сессии Жанакорганского районного маслихатa от 18 июля 2019 года № 352