"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 379 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 желтоқсанда № 7000 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-бабының 2 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 286 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6603 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 11 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 19 054 065,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 069 771,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 248 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 289 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –16 937 757 мың теңге;
2) шығындар – 19 233 317,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 108 644 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -69 368,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69 368,5 мың теңге;
7) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 179 252,6 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 1, 4, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №286 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 ноября 2019 года № 379. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 декабря 2019 года № 7000. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 286 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6603, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 11 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 054 065,3 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 2 069 771,3 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 24 248 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 22 289 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 16 937 757 тысяч тенге;
2) затраты – 19 233 317,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 108 644 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -69 368,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69 368,5 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 179 252,6 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 6 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХХХІХ сессиясының
төрағасы
Ж. Амалбеков
Жаңақорған аудандық
мәслихат хатшысы
Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы кезектен тыс ХХХІХ сессиясының №379 шешіміне 1 - қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы кезекті ХХVІІ сессиясының №286 шешіміне 1 - қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Түсімдер

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХІХ
сессии Жанакорганского районного
маслихата
Ж. Амалбеков
Cекретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е. Ильясов
Приложение 1 к решению внеочередной ХХХІХ сессии Жанакорганского районного маслихата от 29 ноября 2019 года №379
Приложение 1 к решению очередной ХХVІІ сессии Жанакорганского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №286
Районный бюджет за 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Поступления

003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
656
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
156397,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
140344,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16053
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
328594
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
303606
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
21261
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3727
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
438754,3
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51225,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1215
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
347
103
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс - шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
252,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
385714,6
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
14529,5
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14529,5
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
43725,9
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42166,9
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1559
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20962,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20962,9
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
17564,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17564,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
79214,8
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

003
Капитальные расходы государственного органа
656
122
Аппарат акима района (города областного значения)
156397,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
140344,1
003
Капитальные расходы государственного органа
16053
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
328594
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
303606
022
Капитальные расходы государственного органа
21261
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3727
452
Отдел финансов района (города областного значения)
438754,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
51225,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1215
018
Капитальные расходы государственного органа
347
103
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
252,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
385714,6
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
14529,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
14529,5
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
43725,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
42166,9
004
Капитальные расходы государственного органа
1559
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20962,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
20962,9
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
17564,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
17564,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
79214,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

10729
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық - медициналық - педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14361,3
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
57050
05
Денсаулық сақтау
157
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
157
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
157
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3506382,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3533
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3533
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2549061
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2549061
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20937
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
20937
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
893176,6
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
567339,1
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
50681
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
14736
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
58
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7632
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
108663
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14391,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
79498
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
50178,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
643
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
643
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

10729
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого – медико – педагогической консультативной помощи населению
14361,3
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
57050
05
Здравоохранение
157
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
157
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
157
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3506382,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
3533
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3533
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2549061
010
Государственная адресная социальная помощь
2549061
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20937
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20937
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
893176,6
004
Программа занятости
567339,1
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
50681
007
Оказание жилищной помощи
14736
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
58
009
Материальное обеспечение детей – инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7632
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
108663
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14391,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
79498
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
50178,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
643
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
643
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

17505,7
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
12523
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1267
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
46080
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
46080
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31772,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
31772,7
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31772,7
12
Көлiк және коммуникация
218149
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19165
045
Елді - мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
19165
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
172558
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22323
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді - мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
150235
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26426
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
26426
13
Басқалар
294295,5
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
494
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
494
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23046
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
23046
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
270755,5
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
41633,5
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
211735

17505,7
004
Организация работ по зонированию земель
12523
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3000
007
Капитальные расходы государственного органа
1267
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
46080
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
46080
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31772,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
31772,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
31772,7
12
Транспорт и коммуникации
218149
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19165
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
19165
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
172558
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22323
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
150235
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26426
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
26426
13
Прочие
294295,5
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
494
006
Поддержка предпринимательской деятельности
494
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23046
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
23046
452
Отдел финансов района (города областного значения)
270755,5
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
41633,5
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
211735

1246
Жаңақорған кентіндегі 140 орындық және Бесарық ауылындағы 90 орындық балабақша құрылысы" жұмыстарына жобалау-сметалық құжаттамасын жасау жұмыстарына төлеуге
652
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
7722
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7722
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7722
Қаратөбе елді мекеніндегі № 229 орта мектептің жылу қазандығын салуға ЖСҚ жасатуға
3961
Жаңақорған кентіндегі 600 орындық мектеп құрылысы" жобасының жоба-сметалық құжатын мемлекеттік сараптамадан өткізу
2500
Жаңақорған кентіндегі 600 орындық мектеп құрылысы" жобасының жоба-сметалық құжатын әзірлеу
1261
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
40549
1
Тұрғын үй шаруашылығы
40549
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
36507
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
36507
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының Жаңақорған кентіндегі Саяжай учаскесінде тұрғын үйлердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу. Электрмен және жылумен жабдықтау
35617
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының Жаңақорған кентіндегі Саяжай учаскесінде тұрғын үйлердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу. "Электрмен және жылумен жабдықтау ЖЖ" жобасын қоса қаржыландыру
890
2
Коммуналдық шаруашылық
4042
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
4042
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
4042
"Қызылорда облысының Жаңақорған ауданында Тақыркөл су қоймасынан №1 сорғы станциясына дейін магистральді су өткізгішінің екінші желісін салу" жұмыс жобасын атауын өзгертіп қайта ЖСҚ жасатуға және мемлекеттік сараптамадан өткізуге
4042
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
3034
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1034
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1034
011
Мәдениет объектілерін дамыту
1034
Өзгент ауылында 150 орынға арналған ауыл клубын салу" жұмыс жобасы бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізуге
1034
2
Спорт
2000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2000
008
Спорт объектілерін дамыту
2000
Жанақорған ауданында 2 жаттығу және стритбол алаңдарының құрылысының жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізу
2000
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
88154
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
88154

1246
На оплату работы по проектно - сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Жанакорган и детского сада на 90 мест в селе Бесарык
652
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
7722
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7722
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
7722
Разработка проектно - сметной документации на строительство котельной в общеобразовательной школе № 229 в селе Каратобе
3961
"Проведение государственной экспертизы проектно - сметной документации проекта" Строительство школы на 600 мест в поселке Жанакорган
2500
"Разработка проектно - сметной документации проекта" Строительство школы на 600 мест в поселке Жанакорган
1261
07
Жилищно - коммунальное хозяйство
40549
1
Жилищное хозяйство
40549
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
36507
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно - коммуникационной инфраструктуры
36507
Обустройство инженерно - коммуникационной инфраструктуры участок Саяжай поселке Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области. Электроснабжение и теплоснабжение.
35617
Софинансирование проекта "Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры жилых домов" на участке Саяжай в поселке Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области. "Рабочий проект Электроснабжение и теплоснабжение"
890
2
Коммунальное хозяйство
4042
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
4042
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
4042
Разработка проектно - сметной документации по переименования рабочего проекта "Строительство второй линии магистрального водопровода в Жанакорганском районе Кызылординской области от Такыркольского водохранилища до насосной станции №1" и проведение государсвенной экспертизы
4042
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3034
1
Деятельность в области культуры
1034
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1034
011
Развитие объектов культуры
1034
Проведение вневедомоственную комплексную экспертизу проекта "Строительство сельского клуба на 150 посадочных мест в селе Озгент"
1034
2
Спорт
2000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2000
008
Развитие объектов спорта
2000
Разработка проектно - сметной документации "Строительства 2 тренировочных и стритбольных площадок в Жанакорганском районе" и Проведение государственной экспертизы
2000
09
Топливно - энергетический комплекс и недропользование
88154
9
Прочие услуги в области топливно - энергетического комплекса и недропользования
88154

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
88154
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
88154
Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентіндегі кварталішілік газ тарату (жеткізу) жүйелерінің құрылысы
88154
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
38407,5
1
Ауыл шаруашылығы
38407,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38407,5
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
38407,5
Жаңақорған ауданы Сұнақ ата елді мекенінің мал көміндісінің (биотермиялық шұңқырлар) құрылыстарына
13280,4
Жаңақорған ауданы Қаратөбе елді мекенінің мал көміндісінің (биотермиялық шұңқырлар) құрылыстарына
13280,4
Төменарық елді мекенінде мал қорымы (биотермиялық шұңқырлар) құрылысы
6175,5
Жаңаарық елді мекенінде мал қорымы (биотермиялық шұңқырлар) құрылысы
5671,2
12
Көлiк және коммуникация
3090
1
Автомобиль көлiгi
3090
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3090
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3090
"Самара-Шымкент-Екпінді" автомобиль жолының бойындағы көпірге қайта жаңғырту жұмыстарына жасалған жоба-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізуге
1046,7
"Ақ жол ауылына кіре беріс" автомобиль жолының бойындағы көпірге қайта жаңғырту жұмыстарына жасалған жоба-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізуге
1046,7
"Самара-Шымкент-Қосүйеңкі" автомобиль жолының бойындағы көпірге қайта жаңғырту жұмыстарына жасалған жоба-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізуге
996,6

458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
88154
036
Развитие газотранспортной системы
88154
Строительство (подводка) внутри квартальных сетей газопровода в поселке Жанакорган Жанакорганского района
88154
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
38407,5
1
Сельское хозяйство
38407,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38407,5
010
Развитие объектов сельского хозяйства
38407,5
Строительство скотомогильника (биотермическая яма) в населенном пункте Сунаката Жанакорганского района
13280,4
Строительство скотомогильника (биотермическая яма) в населенном пункте Каратобе Жанакорганского района
13280,4
Строительство скотомогильника (биотермическая яма) в населенном пункте Томенарык Жанакорганского района
6175,5
Строительство скотомогильника (биотермическая яма) в населенном пункте Жанарык Жанакорганского района
5671,2
12
Транспорт и коммуникации
3090
1
Автомобильный транспорт
3090
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3090
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3090
Проведение государственную экспертизу проектно-сметной документации рабочего проекта "Реконструкция моста по шоссе Самара – Шымкент - Екпинди"
1046,7
Проведение государственную экспертизу проектно - сметной документации рабочего проекта "Реконструкция моста вдоль подъездной дороги Акжол"
1046,7
Проведение государственную экспертизу проектно - сметной документации рабочего проекта "Реконструкция моста по шоссе Самара – Шымкент - Косуйенки"
996,6