Жаңақорған ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды қайта өңдеуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 381 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 7004 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 116 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 116 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексi" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды қайта өңдеуге арналған тарифтері қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХХХІХ сессиясының төрағасы
Ж. Амалбеков
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов

Об утверждении тарифов на переработку твердых бытовых отходов по Жанакорганскому району
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 ноября 2019 года № 381. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 декабря 2019 года № 7004. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 ноября 2021 года № 116
Сноска. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29.11.2021 № 116 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 2) статьи 19-1 Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на переработку твердых бытовых отходов по Жанакорганскому району согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной ХХХІХ
сессии Жанакорганского районного
маслихата
Ж. Амалбеков
Cекретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е. Ильясов