2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 388 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7104 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер –23 861 835,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 009 819 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 134 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 84 684 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 766 198,7 мың теңге;
2) шығындар – 23 979 781,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 354 056,3 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 474 644,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 120 588,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 354 056,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 354 056,3 мың теңге;
7) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары –118 011,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 537 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға аудандық бюджет пен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативі төмендегідей көлемдерде белгіленсін:
- төлем көзінен салық салынатын табыстардан және төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – облыстық бюджетке – 50 пайыз, аудандық бюджетке – 50 пайыз;
- әлеуметтік салық облыстық бюджетке – 50 пайыз, аудандық бюджетке – 50 пайыз;
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізімі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. 2020 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органдардың 2020 жылға арналған резерві 45 360 мың теңге болып белгіленсін.
6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 3 929 336 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:

О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 388. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7104. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 23 861 835,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 009 819 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 134 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 84 684 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 766 198,7 тысяч тенге;
2) затраты – 23 979 781,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 354 056,3 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 474 644,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 120 588,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 354 056,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 354 056,3 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 118 011,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30.11.2020 № 537 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить норматив распределения доходов в районный и областной бюджет на 2020 год в следующих размерах:
- индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемый у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 50 процентов, в районный бюджет – 50 процентов;
- социальный налог в областной бюджет – 50 процентов, в районный бюджет – 50 процентов;
3. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год утвердить согласно приложению 4 к настоящему решению.
4. Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2020 год утвердить согласно приложению 5 к настоящему решению.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 45 360 тысяч тенге.
6. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам поселковых и сельских округов на 2020 год в сумме 3 929 336 тысяч тенге, в том числе:

Жаңақорған кенті - 1 428 094 мың теңге;
Шалқия кенті - 110 127 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі - 156 979 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 293 220 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі - 130 729 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі - 103 029 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі - 191 374 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі - 147 253 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі - 132 883 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі - 142 126 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі - 90 784 мың теңге;
Қандөз ауылдық округі - 71 382 мың теңге;
Қаратөбе ауылдық округі - 88 096 мың теңге;
Өзгент ауылдық округі - 91 949 мың теңге;
Қыркеңсе ауылдық округі - 96 910 мың теңге;
Байкенже ауылдық округі – 69 570 мың теңге;
Кейден ауылдық округі - 65 663 мың теңге;
Жайылма ауылдық округі - 78 186 мың теңге;
М.Нәлібаев ауылдық округі - 65 780 мың теңге;
Көктөбе ауылдық округі - 51 220 мың теңге;
Екпінді ауылдық округі - 42 921 мың теңге;
Талап ауылдық округі - 71 362 мың теңге;
Манап ауылдық округі - 58 339 мың теңге;
Қосүйеңкі ауылдық округі - 55 210 мың теңге;
Қыраш ауылдық округі - 44 443 мың теңге;
Қожамберді ауылдық округі - 51 707 мың теңге.
7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 3 890 724 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жаңақорған кенті - 1 411 422 мың теңге;
Шалқия кенті - 108 648 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі - 154 901 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі - 291 388 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі - 128 566 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі - 101 817 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі - 189 940 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі - 146 206 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі - 131 835 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі - 140 903 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі - 91 483 мың теңге;
Қандөз ауылдық округі - 70 646 мың теңге;
Қаратөбе ауылдық округі - 87 210 мың теңге;
Өзгент ауылдық округі - 90 978 мың теңге;
Қыркеңсе ауылдық округі - 95 537 мың теңге;
Байкенже ауылдық округі - 68 159 мың теңге;
Кейден ауылдық округі - 65 098 мың теңге;
Жайылма ауылдық округі - 77 295 мың теңге;
М.Нәлібаев ауылдық округі - 65 384 мың теңге;
Көктөбе ауылдық округі - 51 060 мың теңге;
Екпінді ауылдық округі - 42 745 мың теңге;
Талап ауылдық округі - 71 258 мың теңге;
Манап ауылдық округі - 57 867 мың теңге;
Қосүйеңкі ауылдық округі - 54 906 мың теңге;
Қыраш ауылдық округі - 44 248 мың теңге;
Қожамберді ауылдық округі - 51 224 мың теңге.
8. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 3 899 213 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:

поселок Жанакорган - 1 428 094 тысяч тенге;
поселок Шалхия - 110 127 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе - 156 979 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган - 293 220 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент - 130 729 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката - 103 029 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык - 191 374 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык - 147 253 тысяч тенге;
сельский округ Акуюк - 132 883 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык - 142 126 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык - 90 784 тысяч тенге;
сельский округ Кандоз - 71 382 тысяч тенге;
сельский округ Каратобе - 88 096 тысяч тенге;
сельский округ Озгент - 91 949 тысяч тенге;
сельский округ Кыркенсе - 96 910 тысяч тенге;
сельский округ Байкенже - 69 570 тысяч тенге;
сельский округ Кейден - 65 663 тысяч тенге;
сельский округ Жайылма - 78 186 тысяч тенге;
сельский округ М. Налибаев - 65 780 тысяч тенге;
сельский округ Коктобе - 51 220 тысяч тенге;
сельский округ Екпинди - 42 921 тысяч тенге;
сельский округ Талап - 71 362 тысяч тенге;
сельский округ Манап - 58 339 тысяч тенге;
сельский округ Косуйенки - 55 210 тысяч тенге;
сельский округ Кыраш - 44 443 тысяч тенге;
сельский округ Кожамберди - 51 707 тысяч тенге.
7. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам поселковых и сельских округов на 2021 год в сумме 3 890 724 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган - 1 411 422 тысяч тенге;
поселок Шалхия - 108 648 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе - 154 901 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган - 291 388 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент - 128 566 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката - 101 817 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык - 189 940 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык - 146 206 тысяч тенге;
сельский округ Акуюк - 131 835 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык - 140 903 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык - 91 483 тысяч тенге;
сельский округ Кандоз - 70 646 тысяч тенге;
сельский округ Каратобе - 87 210 тысяч тенге;
сельский округ Озгент - 90 978 тысяч тенге;
сельский округ Кыркенсе - 95 537 тысяч тенге;
сельский округ Байкенже - 68 159 тысяч тенге;
сельский округ Кейден - 65 098 тысяч тенге;
сельский округ Жайылма - 77 295 тысяч тенге;
сельский округ М. Налибаев - 65 384 тысяч тенге;
сельский округ Коктобе - 51 060 тысяч тенге;
сельский округ Екпинди - 42 745 тысяч тенге;
сельский округ Талап - 71 258 тысяч тенге;
сельский округ Манап - 57 867 тысяч тенге;
сельский округ Косуйенки - 54 906 тысяч тенге;
сельский округ Кыраш - 44 248 тысяч тенге;
сельский округ Кожамберди - 51 224 тысяч тенге.
8. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам поселковых и сельских округов на 2022 год в сумме 3 899 213 тысяч тенге, в том числе:

1497012,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58342
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1655
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1070
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
21577
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1414368,4
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
21189
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21189
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
43736
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43736
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26059
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26059
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3229
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
3229
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
18267
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18267
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
62734
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62542
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
192
02
Қорғаныс
24351
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21248
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
21248
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3103
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
422
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2681
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
30742
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1497012,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
58342
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1655
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1070
018
Капитальные расходы государственного органа
21577
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1414368,4
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
21189
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
21189
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
43736
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
43736
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26059
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26059
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3229
040
Развитие объектов государственных органов
3229
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
18267
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
18267
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
62734
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
62542
003
Капитальные расходы государственного органа
192
02
Оборона
24351
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21248
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
21248
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3103
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
422
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2681
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
30742
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

30742
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
30742
04
Бiлiм беру
13206593
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
70000
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
70000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12548416
003
Жалпы білім беру
12243961
006
Балаларға қосымша білім беру
304455
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18413
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
18413
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
569764
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58925
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
308652
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
96340
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
828
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11534
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20219
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
73266
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2047970,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3054
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3054
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
916274,4
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
916274,4
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1092608
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
743791
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
56083
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
3918
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
63
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

30742
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
30742
04
Образование
13206593
464
Отдел образования района (города областного значения)
70000
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
70000
464
Отдел образования района (города областного значения)
12548416
003
Общеобразовательное обучение
12243961
006
Дополнительное образование для детей
304455
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18413
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
18413
464
Отдел образования района (города областного значения)
569764
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
58925
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
308652
005
Приобретение и доставка учебников, учебно – методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
96340
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
828
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка – сироты (детей - сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11534
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого – медико – педагогической консультативной помощи населению
20219
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
73266
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2047970,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
3054
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3054
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
916274,4
010
Государственная адресная социальная помощь
916274,4
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1092608
004
Программа занятости
743791
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
56083
007
Оказание жилищной помощи
3918
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
63
009
Материальное обеспечение детей – инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

8763
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
110377
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16350
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
93739
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
59524
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
36034
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6100
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5520
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
24414
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
434010,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
207460
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
9575
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
335
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
197550
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
164507,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
11991
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
10631
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
141885,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
62043
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
27667
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
34376
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
436367,4
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
95589
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
95589
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
107723,4
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18759
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту

8763
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
110377
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16350
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
93739
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
59524
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
36034
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6100
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5520
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
24414
07
Жилищно–коммунальное хозяйство
434010,5
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
207460
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
9575
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
335
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
197550
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
164507,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
11991
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10631
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
141885,5
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
62043
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
27667
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
34376
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
436367,4
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
95589
003
Поддержка культурно – досуговой работы
95589
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
107723,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
18759
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта

58840
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
58840
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
33170
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
33170
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
33170
12
Көлiк және коммуникация
186935
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
165059
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14758
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
7254
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
143047
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21876
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
21876
13
Басқалар
1003195
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10000
055
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
10000
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
82254,7
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
82254,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
464253
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
216
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
464037
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
446687,3
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
446687,3
14
Борышқа қызмет көрсету
255,6
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
255,6
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
255,6
15
Трансферттер
4425964
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4425964
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару

58840
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
58840
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
33170
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
33170
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
33170
12
Транспорт и коммуникации
186935
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
165059
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
14758
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
7254
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
143047
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21876
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
21876
13
Прочие
1003195
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10000
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
10000
452
Отдел финансов района (города областного значения)
82254,7
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
82254,7
458
Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
464253
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
216
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
464037
464
Отдел образования района (города областного значения)
446687,3
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
446687,3
14
Обслуживание долга
255,6
452
Отдел финансов района (города областного значения)
255,6
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
255,6
15
Трансферты
4425964
452
Отдел финансов района (города областного значения)
4425964
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

1262737,8
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
3229
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қалақұрылысы және құрылыс бөлімі
3229
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
3229
Келінтөбе ауылдық округі әкіміаппаратының ғимаратын жаңадан салу жұмыстарына жоба-сметалық құжаттарын жасатуға (мемлекеттік сараптамамен қоса алғанда)
3229
4
Бiлiм беру
41094,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қалақұрылысы және құрылыс бөлімі
41094,9
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
22681,9
Қызылорда облысы Жаңақорған кентіндегі № 5 "Балғын" балабақшасын жылумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау (электрмен жабдықтаудың сыртқы желілерінсіз)
22681,9
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
18413
Билібай ауылындағы № 255 мектебіне қосымша спорт залы мен асхана, шеберхана салу үшін жоба-сметалық құжаттарын дайындауға
7192
Жаңақорған кенті Б. Байкенжеев көшесіндегі 600 орындық мектеп құрылысы жұмыс жобасына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуге
617
Байкенже елді мекеніндегі №193 орта мектеп жанынан 150 орындық қосымша құрылыс салу" жұмыс жобасына жоба-сметалық құжаттарын (мемлекеттік сараптамамен қоса алғанда) бастауға
500
Жаңарық елді мекеніндегі 250 орындық №167 мектеп ғимаратын салу" жұмыс жобасына жоба-сметалық құжаттарын (мемлекеттік сараптамамен қоса алғанда) бастауға
10104
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
82870,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қалақұрылысы және құрылыс бөлімі
22622
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
11991
Жаңақорған кентінен салынатын 3 бөлмелі 2 пәтерлі 10 тұрғын үйдің құрылысына жоба-сметалық құжаттарын жасатуға (мемлекеттік сараптаманы қоса алғанда)
9673
Жаңақорған кентінен салынатын 18 пәтерлі 2 тұрғын үйдің құрылысына жоба-сметалық құжаттарын жасатуға (мемлекеттік сараптаманы қоса алғанда)
2318
004
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10631
Бесарық ауылдық округі елді мекеніне жаңадан түсетін көшенің инфрақұрылымы жобасын дайдындау үшін және мемлекеттік сараптамадан өткізуге
3177
Сүттіқұдық ауылдық округіндегі жаңадан пайдалануға берілетін суармалы жерлердегі массивтерінің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына жоба-сметалық құжаттарын әзірлеуге
7454
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25872,7
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

1262737,8
1
Государственные услуги общего характера
3229
466
Отдел строительства района (города областного значения)
3229
040
Развитие объектов государственных органов
3229
Подготовка проектно-сметную документацию для нового строительства здании аппарата акима сельского округа Келинтобе (вместе сгосударственной экспертизы)
3229
4
Образование
41094,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
41094,9
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
22681,9
Реконструкция системы теплоснабжения детского сада №5 "Балғын" в поселке Жанакорган Кызылординской области
22681,9
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
18413
На изготовление проектно-сметной документации для строительства пристройки спортивного зала и столовой, мастерской к школе № 255 в селе Билибай
7192
На проведение комплексной вневедомственной экспертизы рабочего проекта строительства школы на 600 мест по ул. Байкенжеева в п. Жанакорган
617
На начало проектно-сметной документации (с государственной экспертизой) к рабочему проекту" строительство пристройки на 150 мест при средней школе №193 в населенном пункте Байкенже"
500
Разработка проектно-сметной документации (с государственной экспертизой) к рабочему проекту" строительство здания школы №167 на 250 мест в населенном пункте Жанарык"
10104
7
Жилищно – коммунальное хозяйство
82870,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22622
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
11991
На проектно-сметную документацию на строительство 2-х квартирной 3-х комнатной 10 домов в поселке Жанакорган. (проведением государственной экспертизы)
9673
На проектно-сметную документацию на строительство 18 квартирной 2 домов в селе Жанакорган. (проведением государственной экспертизы)
2318
004
Проектирование и (или) строительство, реконструкция коммунального жилищного фонда
10631
На проектные работы инфраструктуры в селе Бесарык (проведением государственной экспертизы)
3177
Разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры массивов на орошаемых землях, вновь вводимых в эксплуатацию в сельском округе Суттикудык
7454
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25872,7
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

25872,7
Төменарық елді мекеніндегі №223 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
1910,9
Бесарық елді мекеніндегі № 247 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
1899,2
Түгіскен елді мекеніндегі № 256 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
1946
Сунақата елді мекеніндегі № 194 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
2045,8
Келінтөбе елді мекеніндегі № 192 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
2058,1
Бірлік елді мекеніндегі № 55 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
1905
Сүттіқұдық елді мекеніндегі Б. Аралбаеватындағы № 52 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
1986,9
Қожамберді елді мекеніндегі № 162 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
2045,5
Аққұм елді мекеніндегі № 221 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
1826
Қосүйеңкі елді мекеніндегі № 161 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
1986,5
Акжол елді мекеніндегі № 196 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
2177,1
Құттықожа елді мекеніндегі № 164 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
1986,5
Түгіскен елді мекеніндегі № 209 жалпы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесін газдандыруға жобалық құжаттар жұмыс жобасын жасуға
2099,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34376
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
34376
Сунақата елді мекенін ауыз сумен толық қамтамасыз ету мақсатында жоба-сметалық құжатын әзірлеу үшін
10928,4
Еңбек елді мекенін ауыз сумен толық қамтамасыз ету мақсатында жоба-сметалық құжатын әзірлеу үшін
6466,7
Екпінді елді мекенін ауыз сумен толық қамтамасыз ету мақсатында жоба-сметалық құжатын әзірлеу үшін
3057,3
Төменарық елді мекенін ауыз сумен толық қамтамасыз ету мақсатында жоба-сметалық құжатын әзірлеу үшін
13923,6
8
Мәдениет, спорт, туризм жәнеа қпараттық кеңістік

25872,7
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №223 общеобразовательной школы села Томенарык
1910,9
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №247 общеобразовательной школы в станции Бесарык
1899,2
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №256 общеобразовательной школы села Тугискен
1946
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №194 общеобразовательной школы села Сунаката
2045,8
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №192 общеобразовательной школы села Келинтобе
2058,1
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №55 общеобразовательной школы села Бирлик
1905
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №52 общеобразовательной школы имени Б. Аралбаев села Суттикудык
1986,9
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №162 общеобразовательной школы села Кожамберди
2045,5
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №221 общеобразовательной школы села Аккум
1826
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №161 общеобразовательной школы села Косуиенки
1986,5
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №196 общеобразовательной школы села Акжол
2177,1
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №164 общеобразовательной школы села Куттыкожа
1986,5
Разработка проектной документации по газификации коммунального государственного учреждения №209 общеобразовательной школы села Тугискен
2099,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34376
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
34376
Для разработки проектно-сметной документации для полного обеспечения питьевой водой село Сунаката
10928,4
Для разработки проектно-сметной документации для полного обеспечения питьевой водой село Енбек
6466,7
Для разработки проектно-сметной документации для полного обеспечения питьевой водой село Екпинди
3057,3
Для разработки проектно-сметной документации для полного обеспечения питьевой водой село Томенарык
13923,6
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

587271,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қалақұрылысы және құрылысбөлімі
587271,2
011
Мәдениет объектілерін дамыту
200787,5
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы, Аққорған ауылдық округіндегі "Түгескен" ауылдық клубы ғимаратын қайта жаңғырту
200787,5
008
Cпорт объектілерін дамыту
386483,7
Жаңақорған кентіндегі орталық стадионға қайта жаңғырту
347812,0
Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінде тренажерлық және стритболдық алаңының құрылысы
19565,4
Жаңақорғана уданы Түгіскен елді мекенінде тренажерлық және стритболдық аланының құрылысы
19106,3
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
70440
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
70440
036
Газ тасымалдаужүйесін дамыту
70440
Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентіндегі кварталішілік газ тарату (жеткізу) жүйелерінің құрылысы
70440
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
13795
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қалақұрылысы және құрылыс бөлімі
13795
010
Ауылшаруашылығы объектілерін дамыту
13795
Жаңақорған ауданы Төменарық ауылдық округі аумағынан мал қорымы (биотермиялық шұңқыр) құрылысы
6878,3
Жаңақорған ауданы Жаңаарық ауылдық округі аумағынан мал қорымы (биотермиялық шұңқыр) құрылысы
6916,7
13
Басқалар
464037
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
464037
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
464037
"Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу" жұмыс жобасы
421344
"Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу" жұмыс жобасын облыстық бюджеттен қоса қаржыландыру
38881
"Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу" жұмыс жобасын аудандық бюджет есебінен қоса қаржыландыру
3812

587271,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
587271,2
011
Развитие объектов культуры
200787,5
Реконструкция здания сельского клуба "Тугискен" аульного округа Аккорган Жанакорганского района Кызылординской области
200787,5
008
Развитие объектов спорта
386483,7
Реконструкция центрального стадиона в кенте Жанакорган Жанакорганского района
347812,0
Строительство тренажерной и стритбольной площадки в поселке Жанакорган Жанакорганского района
19565,4
Строительство тренажерной и стритбольной площадки в населенном пункте Тугискен Жанакорганского района
19106,3
9
Топливно - энергетический комплекс и недропользование
70440
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
70440
036
Развитие газотранспортной системы
70440
Строительство (подводка) внутри квартальных сетей газопровода в поселке Жанакорган Жанакорганского района
70440
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
13795
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13795
010
Развитие объектов сельскогохозяйстваv
13795
Строительство скотомогильника (биотермической ямы) на территории сельского округа Томенарык Жанакорганского района
6878,3
Строительство скотомогильника (биотермической ямы) на территории сельского округа Жанарык Жанакорганского района
6916,7
13
Прочие
464037
458
Отдел жилищно– коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
464037
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
464037
Строительство сервисной линии подводки водопровода к жилым домам кента Жанакорган Жанакорганского района
421344
Софинансирование проекта "Строительство сервисной линии подводки водопровода к жилым домам кента Жанакорган Жанакорганского района" из областного бюджета
38881
Софинансирование проекта "Строительство сервисной линии подводки водопровода к жилым домам кента Жанакорган Жанакорганского района" из районного бюджета
3812