2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 14 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 ақпанда № 6668 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест на 2019 год
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 31 января 2019 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 февраля 2019 года № 6668. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота осы қаулының 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере одного процента на 2019 год согласно приложениями 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Сырдария ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев
Сырдария ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "31" қаңтардағы №14 қаулысына 1-қосымша
2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 23.08.2019 № 193 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Сәулет" өндірістік кооперативі
25
1
1
2
"Жәрдем" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
20
1
1
3
"Мағжан и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
142
1
1
4
"Бесарық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
120
2
2
5
"Ғалымжан" жеке кәсіпкері
5
1
1
Сырдария ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "31" қаңтардағы №14 қаулысына 2-қосымша
2019 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ескерту. 2-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 23.08.2019 № 193 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Береке" фермер қожалығы
2
1
1
2
"Сәулет" өндірістік кооперативі
25
1
1
Сырдария ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "31" қаңтардағы №14 қаулысына 3-қосымша
2019 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Сырдария аудандық білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
1
1

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сырдарьинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Казантаев Г.
Приложение 1 к постановлению акимата Сырдарьинского района от "31" января 2019 года №14
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2019 год
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 23.08.2019 № 193 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для лиц (человек)
1
Производственный кооператив "Саулет"
25
1
1
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жардем"
20
1
1
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Мағжан и К"
142
1
1
4
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бесарык"
120
2
2
5
Индивидуальный предприниматель "Ғалымжан"
5
1
1
Приложение 2 к постановлению акимата Сырдарьинского района от "31" января 2019 года №14
Квота для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2019 год
Сноска. Приложение 2 с изменением, внесенным постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 23.08.2019 № 193 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для лиц (человек)
1
Фермерское хозяйство "Береке"
2
1
1
2
Производственный кооператив "Саулет"
25
1
1
Приложение 3 к постановлению акимата Сырдарьинского района от "31" января 2019 года №14
Квота для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для лиц (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Сырдарьинский районный отдел образования"
40
1
1