"Бесарық ауылдық округінің 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №265 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 285 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 ақпанда № 6722 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бесарық ауылдық округінің 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 265 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6592 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1– тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
" 1. 2019-2021 жылдарға арналған Бесарық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 87284,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1703 мың теңге;
трансферттер түсімі – 85581,9 мың теңге;
2) шығындар – 89049,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1764,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1764,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №265 "О бюджете сельского округа Бесарык на 2019-2021 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 22 февраля 2019 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 февраля 2019 года № 6722. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 265 "О бюджете сельского округа Бесарык на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6592, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 09 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
" 1. Утвердить бюджет сельского округа Бесарык на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 87284,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1703 тысяч теңге;
поступления трансфертов – 85581,9 тысяч тенге;
2) затраты – 89049,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1764,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1764,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1764,6 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1– қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезекті
35 сессиясының төрағасы:
Ж.Ембергенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 22 ақпандағы №285 шешіміне қосымша

используемые остатки бюджетных средств – 1764,6 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной 35
сессии районного маслихата:
Ж.Ембергенов
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение к решению Сырдарьинского районного маслихата от 22 февраля 2019 года №285