"2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы №253 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы № 304 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 мамырда № 6803 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет" аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 253 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6597 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –10046693 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4655287 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4544 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5072 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5381790 мың теңге;
2) шығындар – 10206057,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 119305,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 200737,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 81432 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 278669,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 278669,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 200737,4 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 81432 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 20 декабря 2018 года №253 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 24 мая 2019 года № 304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 мая 2019 года № 6803. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 253 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6597, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 09 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, соответственно в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 10046693 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4655287 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4544 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5072 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5381790 тысяч тенге;
2) затраты – 10206057,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 119305,4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 200737,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 81432 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 278669,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –278669,9 тысяч тенге;
поступление займов - 200737,4 тысяч тенге;
погашение займов – 81432 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 159364,5 мың теңге;".
Аталған шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 37 сессиясының төрағасы:
Д.Ералиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 24 мамырдағы №304 шешіміне 1-қосымша

используемые остатки бюджетных средств – 159364,5 тысяч тенге;".
Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 37 сессии
районного маслихата:
Д.Ералиев
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 24 мая 2019 года №304