2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 361 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 7049 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13493590,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4639707,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11375 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19944 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 8822563,7 мың теңге;
2) шығындар – 13663771,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 107977 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 202801 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 94824 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -278158 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 278158 мың теңге;
қарыздар түсімі – 202801 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 94824 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 170181 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 10.12.2020 № 460 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. Облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері белгіленсін:
жеке табыс салығы – 50 пайыз;
әлеуметтік салық – 50 пайыз.
3. Облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемдері 2020 жылға 4393322 мың теңге болып белгіленсін.
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен кент және ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 1989814 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Тереңөзек кенті 651664 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 111567 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі 144769 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі 101306 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі 122760 мың теңге;
Нағи Ілиясов ауылдық округі 109935 мың теңге;
Шаған ауылдық округі 181386 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі 123978 мың теңге;
Сәкен Сейфуллин ауылдық округі 100612 мың теңге;
Іңкәрдария ауылдық округі 42048 мың теңге;
Асқар Тоқмағанбетов ауылдық округі 94685 мың теңге;
Қалжан Ахун ауылдық округі 92452 мың теңге;
Айдарлы ауылдық округі 73760 мың теңге;
Жетікөл ауылдық округі 38892 мың теңге.

О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2019 года № 361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 декабря 2019 года № 7049. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, соответственно в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13493590,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4639707,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11375 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19944 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8822563,7 тысяч тенге;
2) затраты – 13663771,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 107977 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 202801 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 94824 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -278158 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –278158 тысяч тенге;
поступление займов -202801 тысяч тенге;
погашение займов – 94824 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 170181 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 10.12.2020 № 460 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Определить нормативы распределения доходов в областной бюджет:
индивидуальный подоходный налог – 50 процентов;
социальный налог– 50 процентов.
3. Установить объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в 2020 году 4393322 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка и сельских округов в сумме 1989814 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек 651664 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 111567 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды 144769 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык 101306 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь 122760 тысяч тенге;
сельский округ Наги Ильясов 109935 тысяч тенге;
сельский округ Шаган 181386 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли 123978 тысяч тенге;
сельский округ Сакен Сейфуллин 100612 тысяч тенге;
сельский округ Инкардария 42048 тысяч тенге;
сельский округ Аскар Токмагамбетов 94685 тысяч тенге;
сельский округ Калжан Ахун 92452 тысяч тенге;
сельский округ Айдарлы 73760 тысяч тенге;
сельский округ Жетиколь 38892 тысяч тенге.

5. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2020 жылға арналған резерві 88023 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2020 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Сырдария аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Е. Жақып
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсаны
№ 361 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет

5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 88023 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2020 год, согласно приложению 4.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Сырдарьинского
районного маслихата
Е. Жақып
Секретарь Сырдарьинского
районного маслихата
Е. Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 23 декабря 2019 года № 361
Районный бюджет на 2020 год

200
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8386,2
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8053,7
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
18397,7
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18397,7
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
36463,2
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31612,2
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2389
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2462
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
140824,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28610,1
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1499
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
110715,5
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
21146,2
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20750
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
396,2
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
67440,9
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47272,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
448
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
19720,7
02
Қорғаныс
12104,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10442,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10442,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1662
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
540
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1122
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3133,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

200
018
Капитальные расходы государственного органа
8386,2
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
8053,7
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
18397,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
18397,7
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
36463,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
31612,2
004
Капитальные расходы государственного органа
2389
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2462
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
140824,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
28610,1
013
Капитальные расходы государственного органа
1499
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
110715,5
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
21146,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
20750
003
Капитальные расходы государственного органа
396,2
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
67440,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
47272,2
003
Капитальные расходы государственного органа
448
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
19720,7
02
Оборона
12104,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10442,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10442,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1662
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
540
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1122
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3133,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

29235,1
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
507
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
125,3
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4486
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
58417
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
6902,5
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
78735,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34142,4
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
8423
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6423
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
637529,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
101200,2
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
130,2
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
101070
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
463615
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1500
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
462115
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72714,2
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
51385,3
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
21328,9
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
511464,4
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
136822
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
136822
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
116154,6
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28953,8
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
7000
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу

29235,1
007
Оказание жилищной помощи
507
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
125,3
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4486
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
58417
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6902,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
78735,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34142,4
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
8423
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6423
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
637529,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
101200,2
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
130,2
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
101070
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
463615
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1500
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
462115
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72714,2
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
51385,3
015
Освещение улиц в населенных пунктах
21328,9
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
511464,4
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
136822
003
Поддержка культурно-досуговой работы
136822
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
116154,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
28953,8
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
7000
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне

156770
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
31201
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29101
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1050
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1050
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
15794
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15794
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
30835
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30835
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27537
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27537
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
20273
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20273
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
48559
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48559
02
Қорғаныс
18919
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18013
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
18013
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
906
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
906
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4896
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4896
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4896
04
Бiлiм беру
5094905
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
170986
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
170986
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4519975,3
003
Жалпы білім беру
4275782
006
Балаларға қосымша білім беру

156770
452
Отдел финансов района (города областного значения)
31201
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29101
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1050
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1050
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
15794
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
15794
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
30835
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
30835
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27537
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
27537
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
20273
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
20273
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
48559
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
48559
02
Оборона
18919
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18013
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18013
122
Аппарат акима района (города областного значения)
906
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
906
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4896
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4896
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4896
04
Образование
5094905
464
Отдел образования района (города областного значения)
170986
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
170986
464
Отдел образования района (города областного значения)
4519975,3
003
Общеобразовательное обучение
4275782
006
Дополнительное образование для детей

244193
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
148075
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
148075
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
255868,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40407
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
57378
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
127080
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2680
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
13151
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14243
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
928
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
649386
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2859
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2859
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
320031
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік қөмек
320031
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
318006
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
89368
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28348
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
22640
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
270
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3852
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
57432
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7250
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

244193
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
148075
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
148075
464
Отдел образования района (города областного значения)
255868,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
40407
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
57378
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
127080
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2680
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13151
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14243
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
928
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
649386
464
Отдел образования района (города областного значения)
2859
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2859
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
320031
010
Государственная адресная социальная помощь
320031
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
318006
004
Программа занятости
89368
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28348
007
Оказание жилищной помощи
22640
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
270
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3852
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
57432
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7250
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

29482
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
23546
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
281
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4007
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
59729
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7540
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
81083
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32117
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
8830
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
546
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8284
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
471686
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
117856
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
117856
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
145717
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29865
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
12214
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
29203
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
74434
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
99556
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
99010
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
546
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8617
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8617
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
19536
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19536
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
80404
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

29482
007
Оказание жилищной помощи
23546
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
281
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4007
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59729
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7540
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
81083
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32117
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
8830
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
546
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8284
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
471686
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
117856
003
Поддержка культурно-досуговой работы
117856
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
145717
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
29865
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
12214
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
29203
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
74434
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
99556
006
Функционирование районных (городских) библиотек
99010
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
546
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8617
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
8617
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
19536
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
19536
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
80404
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан