"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №33/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 ақпандағы № 37/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 ақпанда № 6709 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 33/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6604 нөмірімен тіркелген, "Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 16 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 17 125 590 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 590 293 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 19 581 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 46 000 мың теңге;
трансферттер түсімі - 15 469 716 мың теңге;
2) шығындар - 17 271 817, 2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 277 822, 4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 367 387,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 89 565 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -- 424 049, 6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 424 049, 6 мың теңге;
қарыздар түсімі - 367 387, 4 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 89 565 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 146 227, 2 мың теңге;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №33/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 20 февраля 2019 года № 37/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 февраля 2019 года № 6709. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 33/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6604, эталонный контрольный банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 17 125 590 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 590 293 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 19 581 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 46 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 15 469 716 тысяч тенге;
2) затраты - 17 271 817, 2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 277 822, 4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 367 387,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 89 565 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) -- 424 049, 6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 424 049, 6 тысяч тенге;
поступление займов - 367 387, 4 тысяч тенге;
погашение займов - 89 565 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 146 227, 2 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың сессия
төрағасы
М. Салқынбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Сыздық

приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии районного
маслихата
М. Салкынбаев
Секретарь районного маслихата Б. Сыздык

50787
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29281
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
367
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21139
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
41472
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35725
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5747
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
77805
13
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21176
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
56629
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
25346
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
25346
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
14608
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14608
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
13613
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13613
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
64358
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63932
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
426
02
Қорғаныс
12154
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12154
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7029
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
295
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4830
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
20681
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

50787
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29281
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
367
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
21139
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
41472
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
35725
004
Капитальные расходы государственного органа
5747
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
77805
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
21176
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
56629
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
25346
040
Развитие объектов государственных органов
25346
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
14608
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
14608
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
13613
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
13613
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
64358
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
63932
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
426
02
Оборона
12154
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12154
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7029
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
295
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4830
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
20681
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

26371
Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы "20" ақпандағы №37/2 шешіміне 3-қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы "26 " желтоқсандағы №33/2 шешіміне 7-қосымша
2019-2021 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыруға бағытталған бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
2.Шығындар
04
Бiлiм беру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

26371
Приложение 3 к решению Шиелийского районного маслихата от "20" февраля 2019 года №37/2
Приложение 7 к решению Шиелийского районного маслихата от "26" декабря 2018 года №33/2
Перечень бюджетных программ районного бюджета, направленных на реализацию бюджетных инвестиции на 2019-2021 год.
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
2. Затраты
04
Образование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)