Шиелі ауданы бойынша 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 12 тамыздағы № 445 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 тамызда № 6865 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Шиелийскому району на 2019 год
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 12 августа 2019 года № 445. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 августа 2019 года № 6865. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: