Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 216 "Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттiк мeкeмeciнің ережесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 75 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 сәуірде № 3875 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 216 "Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттiк мeкeмeciнің ережесін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2506 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылсын деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А.А. Сейдалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Р.К. Сәкеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Е. Тоғжанов

О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауской области от 8 сентября 2014 года № 216 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление образования Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 25 апреля 2019 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 апреля 2019 года № 3875
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 8 сентября 2014 года № 216 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление образования Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2506, опубликовано 27 октября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Государственному учреждению "Управление образования Мангистауской области" (Сейдалиев А.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации, размещение на интернет–ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Сакеева Р.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Е. Тугжанов