Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2019-2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 30 мамырдағы № 113 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 маусымда № 3913 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2019-2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Р.К. Сәкеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Е. Тоғжанов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2019 жылғы "30" мамырдағы
№ 113 қаулысымен бекітілген
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2019-2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мамандықтың коды мен аты Оқушылар саны Базалық білімі Оқыту тілі Оқу мерзімі Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
1.Маңғыстау облысының білім басқармасының "Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжі" МКҚК
1
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру
050802 2 Кондитер
25
11 сынып
қазақша
1 жыл 10 ай
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша)

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019 - 2020 учебный год
Постановление акимата Мангистауской области от 30 мая 2019 года № 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 июня 2019 года № 3913
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019 – 2020 учебный год.
2. Государственному учреждению "Управление образования Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Сакеева Р.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Е. Тугжанов
Утверждены
постановлением
акимата Мангистауской
области от "30" мая
2019 года № 113
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019 – 2020 учебный год
Наименование и код специальностей Количество учащихся Базовое образование Язык обучения Срок обучения Администратор бюджетной программы
1. ГККП "Жанаозенский колледж сервиса и новых технологий" Управления образования Мангистауской области
1
0508000 Организация питания
050802 2 Кондитер
25
11 классов
казахский
1 год
10 месяцев
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам)

110901 2 Токарь
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
3
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
121103 2 Тігінші
25
11 сынып
қазақша
10 ай
4
1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша)
130502 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
5
1401000 Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану
140121 3 Техник-құрылысшы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
6
1402000 Жол- құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша)
140216 2 Автомобиль кранының машинисі
25
9 сынып
қазақша

110901 2 Токарь
25
9 классов
казахский
2 года 10 месяцев
3
1211000 Швейное производство и моделирование одежды
121103 2 Швея
25
11 классов
казахский
10 месяцев
4
1305000 Информационные системы (по областям применения)
130502 3 Техник-программист
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
5
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
6
1402000 Техническая эксплуатация дорожно-строительных машин (по видам)
140216 2 Машинист крана автомобильного
25
9 классов
казахский

2 жыл 10 ай
Барлығы:
150
2.Маңғыстау облысының білім басқармасының "Қарақия кәсіптік колледжі" МКҚК
1
1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
120107 2 Автокөлікті жөндеу слесарі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
121103 2 Тігінші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Барлығы:
50
3.Маңғыстау облысының білім басқармасының "Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі" МКҚК
1
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру
050801 1 Аспаз
050802 2 Кондитер
25
12
25
9 сынып
9 сынып
9 сынып
орысша
орысша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
121108 3 Модельер-конструктор
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
1226000 Тамақтандыру кәсіпорындарының өнім өндіру технологиясы және оны ұйымдастыру
122603 3 Технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл
6 ай
4
1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша)
130502 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Барлығы:
137
4.Маңғыстау облысы білім басқармасының "Бейнеу политехникалық колледжі" МКҚК
1
1108000 Темір-жол жылжымалы құрамдарын пайдалану, жөндеу және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша)
110805 2 Жолаушылар вагонының жолсерігі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл
10 ай
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
1203000 Теміржол көлігінде тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқару
120309 3 Тасымалдауды ұйымдастырушы техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл
10 ай
3
1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша)
130501 1 Дизайнер

2 года 10 месяцев
Итого:
150
2. ГККП "Каракиянский профессиональный колледж" Управления образования Мангистауской области
1
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
120107 2 Слесарь по ремонту автомобилей
25
9 классов
казахский
2 года 10 месяцев
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
1211000 Швейное производство и моделирование одежды
121103 2 Швея
25
9 классов
казахский
2 года 10 месяцев
Итого:
50
3. ГККП "Актауский технологический колледж сервиса" Управления образования Мангистауской области
1
0508000 Организация питания
050801 2 Повар
050802 2 Кондитер
25
12
25
9 классов
9 классов
9 классов
русский
русский
казахский
2 года 10 месяцев
2 года 10 месяцев
2 года 10 месяцев
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
1211000 Швейное производство и моделирование одежды
121108 3 Модельер-конструктор
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
3
1226000 Технология и организация производства продукции предприятий питания
122603 3 Технолог
25
9 классов
казахский
3 года
6 месяцев
4
1305000 Информационные системы (по областям применения)
130502 3 Техник-программист
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
Итого:
137
4. ГККП "Бейнеуский политехнический колледж" Управления образования Мангистауской области
1
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам)
110805 2 Проводник пассажирского вагона
25
9 классов
казахский
2 года
10 месяцев
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
1203000 Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте
120309 3 Техник организатор перевозок
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
3
1305000 Информационные системы (по областям применения)
130501 1 Дизайнер

130507 3 Жүйелік және желілік басқару технигі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Барлығы:
100
5. Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мамандандырылған техникалық колледжі" МКҚК
1
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша)
110901 2 Токарь
20
11 сынып
орысша
10 ай
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
1112000 Өнеркәсіп машиналары мен жабдықтарын пайдалану 111203 2 Слесарь-жөндеуші
20
11 сынып
орысша
10 ай
3
1114000 Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)

130507 3 Техник по системному и сетевому администрированию
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
2 года 10 месяцев
2 года 10 месяцев
Итого:
100
5. ГККП "Специализированный технический колледж" Управления образования Мангистауской области
1.
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам)
110901 2 Токарь
20
11 классов
русский
10 месяцев
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
1112000 Эксплуатация машин и оборудования промышленности
111203 2 Слесарь-ремонтник
20
11 классов
русский
10 месяцев
3
1114000 Сварочное дело (по видам)

111404 2 Электр газымен дәнекерлеуші
20
11 сынып
орысша
10 ай
4
1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
120107 2 Автокөлікті жөндеу слесарі
20
11 сынып
орысша
10 ай
5
1402000 Жол-құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша)
140217 2 Кран машинисі (краншы)
20
11 сынып
орысша
10 ай
Барлығы:
100
6.Маңғыстау облысының білім басқармасының "Маңғыстау энергетикалық колледжі" МКҚК
1
0808000 Мұнай, газ өңдеу және химия өнеркәсібінің жабдықтарына техникалық қызмет көрсету және жөндеу (түрлері бойынша)

111404 2 Электрогазосварщик
20
11 классов
русский
10 месяцев
4
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
120107 2 Слесарь по ремонту автомобилей
20
11 классов
русский
10 месяцев
5
1402000 Техническая эксплуатация дорожно-строительных машин (по видам)
140217 2 Машинист крана (крановщик)
20
11 классов
русский
10 месяцев
Итого:
100
6.ГККП "Мангистауский энергетический колледж" Управления образования Мангистауской области
1
0808000 Техническое обслуживание и ремонт оборудования предприятий нефтегазоперерабатывающей и химической промышленности (по видам)

080803 3 Техник-механик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл
10 ай
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
0816000 Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша)
081604 3 Техник-технолог
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
3
0901000 Электр станциялары мен желілерінің электр жабдықтары (түрлері бойынша)
090104 3 Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
4
0902000 Электрмен қамтамасыз ету (салалар бойынша)

080803 3 Техник-механик
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года
10 месяцев
3 года
10 месяцев
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
0816000 Химическая технология и производство (по видам)
081604 3 Техник-технолог
25
9 классов
русский
3 года 10 месяцев
3
0901000 Электрооборудование электрических станций и сетей (по видам)
090104 3 Техник-электрик
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
4
0902000 Электроснабжение (по отраслям)

130201 2 Бақылау –өлшеу аспаптары мен автоматика слесарі
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
7
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
130404 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
8
1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша)
130502 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
9
1401000 Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану
140121 3 Техник-құрылысшы
25
9 сынып
қазақша

130201 2 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
русский
2 года 10 месяцев
7
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
130404 3 Техник-программист
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
8
1305000 Информационные системы (по областям применения)
130502 3 Техник-программист
25
9 классов
русский
3 года 10 месяцев
9
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский

3 жыл 10 ай
10
1517000 Төтенше жағдайда қорғау (бейін бойынша)
151703 3 Техник
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
Барлығы:
325
8.Маңғыстау облыстық білім басқармасының "Маңғыстау өнер колледжі" МКҚК
1
0404000 Аспаптық орындау және музыкалық өнер эстрадасы (түрлері бойынша)
040401 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, концертмейстер
040402 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, ансамбль, оркестр әртісі (жетекшісі)
040403 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, халық аспаптар оркестрінің әртісі (жетекшісі)
2
1
2
1
24
4
9 сынып
11 сынып
9 сынып
11 сынып
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
қазақша
орысша
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
2 жыл
10 ай
3 жыл 10 ай
2 жыл
10 ай
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
0405000 Хор дирижеры
040501 3 Оқытушы, хормейстер
6
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
0407000 Ән салу
040701 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, академиялық ән салу әртісі, ансамбль солисі
040702 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, домбырамен халық әндерін орындау әртісі
4
8
11 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
қазақша
2 жыл 10ай
3 жыл 10 ай
4
0408000 Хореография өнері
040802 3 Би ансамбль әртісі
12
9 сынып
қазақша орысша
2 жыл 10 ай
5
0412000 Кескіндеу, мүсіндеу және графика (түрлері бойынша)
041201 3 Суретші
16
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
Барлығы:
80
9. Маңғыстау облысы білім басқармасының "Маңғыстау техникалық колледжі" МКҚК
1
1504000 Фермер шаруашылығы (бейін бойынша)
150404 2 Аспазшы
25
11 сынып
қазақша
10 ай
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
1510000 Ауыл шаруашылығын механикаландыру
151006 2 Қозғалтқыштарды жөндеу бойынша слесарь
25
11 сынып
қазақша
10 ай
Барлығы:
50
10. Маңғыстау облысының білім басқармасының "Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Маңғыстау индустриалды техникалық колледжі" МКҚК
1
0515000 Менеджмент (қолдану аясы және салалары бойынша)
051501 3 Менеджер
25
9 сынып
қазақша
2 жыл
10 ай
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
0701000 Пайдалы қазбалар кен орындарын геологиялық түсіру, іздеу және барлау (түрлері бойынша)

3 года 10 мес
10
1517000 Защита в чрезвычайных ситуациях (по профилю)
151703 3 Техник
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года 10 месяцев
3 года 10 месяцев
Итого:
325
8.ГККП "Мангистауский колледж искусств" Управления образования Мангистауской области
1
0404000 Инструментальное исполнительство и музыкальное искусство эстрады (по видам)
040401 3 Преподаватель детской музыкальной школы, концертмейстер
040402 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра, ансамбля
040403 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра народных инструментов
2
1
2
1
24
4
9 классов
11 классов
9 классов
11 классов
9 классов
11 классов
казахский
русский
казахский
русский
казахский
русский
3 года 10 месяцев
2 года
10 месяцев
3 года 10 месяцев
2 года
10 месяцев
3 года 10 месяцев
2 года 10 месяцев
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
0405000 Хоровое дирижирование
040501 3 Преподаватель, хормейстер
6
9 классов
казахский
3 года
10 месяцев
3
0407000 Пение
040701 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист академического пения, солист ансамбля
040702 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист народного пения с домброй
4
8
11 классов
9 классов
казахский
русский
казахский
2 года
10 мес
3 года
10 месяцев
4
0408000 Хореографическое искусство
040802 3 Артист ансамбля танца
12
9 классов
казахский русский
2 года 10 месяцев
5
0412000 Живопись, скульптура и графика (по видам)
041201 3 Художник
16
9 классов
казахский русский
3 года
10 месяцев
Итого:
80
9. ГККП " Мангистауский технический колледж" Управления образования Мангистауской области
1
1504000 Фермерское хозяйство (по профилю)
150404 2 Повар
25
11 классов
казахский
10 месяцев
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
0510000 Механизация сельского хозяйства
051006 2 Слесарь по ремонту двигателей
25
11 классов
казахский
10 месяцев
Итого:
50
10.ГККП "Мангистауский индустриально-технический колледж имени Оразмаганбет Турмаганбетулы" Управления образования Мангистауской области
1
0515000 Менеджмент (по отраслям и областям применения)
051501 3 Менеджер
25
9 классов
казахский
2 года 10 месяцев
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
0701000 Геологическая съемка, поиск и разведка месторождений полезных ископаемых (по видам)

070107 3 Техник-геолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
0803000 Компрессорлық стансалар мен жер асты құбырларының электр жүйесін жөндеу және қызмет көрсету
080304 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
4
0804000 Технологиялық жабдықтар мен құбырларды монтаждау
080403 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
5
0911000 Электр және электрлі механикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу (түрлері бойынша)
091101 3 Электр механигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
6
1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
120111 3 Электр механигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл
6 ай
7
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша)

070107 3 Техник-геолог
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
3
0803000 Ремонт и обслуживание электрических систем компрессорных станций и подземных трубопроводов
080304 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
4
0804000 Монтаж технологического оборудования и трубопроводов
080403 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
5
0911000 Техническая эксплуатация, обслуживание и ремонт электрического и электромеханического оборудования (по видам)
091101 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
6
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
120111 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года
6 месяцев
7
1302000 Автоматизация и управление" (по профилю)

130202 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
8
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
130404 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
9
1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша)
130502 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Барлығы:
225
11.Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық медициналық колледжі" ШЖҚМКК
1
0301000 Емдеу ісі
030101 3 Фельдшер
030102 3 Акушер
25
25
11 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
"Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
0302000 Медбикелік іс
030204 3 Жалпы практикадағы медбике
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Барлығы:
75
12.Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы Маңғыстау гуманитарлық колледжі" МКҚК
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
010103 3 Мектепке дейінгі ұйымдардың ағылшынша білімі бар тәрбиешісі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
0103000 Дене тәрбиесі және спорт

130202 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
8
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
130404 3 Техник-программист
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
9
1305000 Информационные системы (по областям применения)
130502 3 Техник - программист
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
Итого:
225
11.ГКП на ПХВ "Мангистауский областной медицинский колледж" Управления здравоохранения Мангистауской области
1
0301000 Лечебное дело
030101 3 Фельдшер
030102 3 Акушер (-ка)
25
25
11 классов
11 классов
казахский
казахский
2 года
10 месяцев
2 года
10 месяцев
Государственное учреждение "Управление здравоохранения Мангистауской области"
2
0302000 Сестринское дело
030203 3 Медицинская сестра общей практики
25
11 классов
казахский
2 года
10 месяцев
Итого:
75
12.ГККП "Мангистауский гуманитарный колледж имени Мурын жырау Сенгирбекулы" Управления образования Мангистауской области
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение
010103 3 Воспитатель дошкольных организаций со знанием английского языка
25
25
9 классов
9 классов
казахский
русский
3 года 10 месяцев
3 года 10 месяцев
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
0103000 Физическая культура и спорт

051305 3 Маркетолог
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Барлығы:
225
15.Маңғыстау облысының білім басқармасының "Түпқараған гуманитарлық-техникалық колледжі" МКҚК
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқу
010101 3 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
1114000 Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша

051305 3 Маркетолог
25
9 классов
казахский
2 года 10 месяцев
Итого:
225
15.ГККП "Тупкараганский гуманитарно-технический колледж" Управления образования Мангистауской области
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
1114000 Сварочное дело (по видам)
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский

3 жыл 10 ай
Барлығы:
50
16. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің көпсалалы колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
1
0105000 Бастауыш білім беру
010503 3 Шетел тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
0816000 Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша)

3 года 10 месяцев
Итого:
50
16. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильный колледж Каспийского государственного университета технологий и инжиниринга имени Ш.Есенова" Министерство образования и науки Республики Казахстан
1
0105000 Начальное образование
010503 3 Учитель иностранного языка начального образования
25
9 классов
русский
3 года 10 месяцев
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
0816000 Химическая технология и производство (по видам)

081604 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
1103000 Кеме жасау және кеме машиналары мен мехнизміндеріне техникалық қызмет көрсету
110317 3 Техник - құрылысшы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
4
1104000 Теңіз техникасын электр радиолық монтаждау
110404 3 Электр механигі (кемедегі)
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
5
1201000 Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
120112 3 Техник- механик
25
9 сынып
қазақша

081604 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
3
1103000 Судостроение и техническое обслуживание судовых машин и механизмов
110317 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
4
1104000 Электрорадиомонтаж морской техники
110404 3 Электромеханик (судовой)
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
5
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта
120112 3 Техник - механик
25
9 классов
казахский

130304 3 Техник электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Барлығы:
150
19. "Қайнар" Колледжі" мекемесі
1
0102000 Тәрбие жұмысын ұйымдастыру (деңгей бойынша)
010202 3 Педагог-ұйымдастырушы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
130406 3 Компьютерлік құрылғыларға қызмет көрсетуші техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Барлығы:
50
20. "Каспий" педагогика және салалық технологиялар колледжі" ЖШС
1
0101000 Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
010101 3 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
0103000 Дене тәрбиесі және спорт
010302 3 Дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
3
0105000 Бастауыш білім беру
010501 3 Бастауыш білім беру мұғалімі
010503 3 Шетел тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл
10 ай
3 жыл
10 ай
4
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді үлгілеу
121109 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Барлығы:

130304 3 Техник - электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года
10 месяцев
Итого:
150
19. Учреждение "Колледж "Кайнар"
1
0102000 Организация воспитательной работы (по уровням)
010202 3 Педагог - организатор
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
130406 3 Техник по обслуживанию компьютерных устройств
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
Итого:
50
20. ТОО "Колледж педагогики и отраслевых технологий "Каспий"
1
0101000 Дошкольное воспитание и обучение
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
9 классов
казахский
3 года
10 месяцев
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
0103000 Физическая культура и спорт
010302 3 Учитель физической культуры
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
3
0105000 Начальное образование
010501 3 Учитель начального образования
010503 3 Учитель иностранного языка начального образования
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахский
3 года 10 месяцев
3 года 10 месяцев
4
1211000 Швейное производство и моделирование одежды
121109 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахский
3 года
10 месяцев
Итого:

100
22. "Ақтау есептік-технологиялық колледжі" мекемесі
1
0402000 Дизайн (бейін бойынша)
040201 3 Дизайнер
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
"Маңғыстау облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2
0515000 Менеджмент (қолдану аясы және салалары бойынша)
051501 3 Менеджер
25
9 сынып
қазақша
2 жыл
10 ай
3
1119000 Тоңазытқыш-компрессорлық машиналар және қондырғылар
111905 3 Техник-механик
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
4
1226000 Тамақтандыру кәсіпорындарының өнім өндіру технологиясы және оны ұйымдастыру
122604 3 Техник-технолог
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
Барлығы:
100
23. "Мейірбике" Колледжі" ЖШС
1
0302000 Медбикелік іс
030204 3 Жалпы практикадағы медбике
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
"Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Барлығы:
25
Облыс бойынша:
3092
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
МКҚК – мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
ШЖҚМКК – шаруашылық жүргізу құқындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын;
ЖШС – жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.

100
22. Учреждение "Актауский учетно-технологический колледж"
1
0402000 Дизайн (по профилю)
040201 3 Дизайнер
25
9 классов
казахский
3 года 10 месяцев
Государственное учреждение "Управление образования Мангистауской области"
2
0515000 Менеджмент (по отраслям и областям применения)
051501 3 Менеджер
25
9 классов
казахский
2 года
10 месяцев
3
1119000 Холодильно-компрессорные машины и установки
111905 3 Техник-механик
25
9 классов
русский
3 года
10 месяцев
4
1226000 Технология и организация производства продукции предприятий питания
122604 3 Техник-технолог
25
9 классов
русский
3 года
10 месяцев
Итого:
100
23. ТОО "Колледж "Меирбике"
1
0302000 Сестринское дело
030204 3 Медицинская сестра общей практики
25
9 классов
казахский
3 года
10 месяцев
Государственное учреждение "Управление здравоохранения Мангистауской области"
Итого:
25
По области:
3092
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГКП на ПХВ – государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения;
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие;
ТОО – товарищество с ограниченной ответственность.