Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 1 "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 2 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 маусымда № 3922 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақтау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы №1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3827 болып тіркелген, 2019 жылдың 4 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
қосымшада:
№1 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№1 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 1 шағынаудан, "№ 3 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 507179.
Шекарасы: 1 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5 ,6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16 үйлері, өнеркәсіптік аймақтарының барлық үйлері және "Поле Чудес" қоғамдық бірлестігі.";
№ 3 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 3 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 2 шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы Маңғыстау гуманитарлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты, тел./факс: 87292 (код) 507227.
Шекарасы: 2 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 58, 59, 60, 61, 64, 69, 70, 71, 72, 73 үйлері және "Ақтау", "Тұмарым", "Мандарин" қонақ үйлері.";
№ 4 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 4 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 2 шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы Маңғыстау гуманитарлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, тел./факс: 87292 (код) 507227.
Шекарасы: 2 шағынауданының №№ 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47в үйлері.";
№ 5 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 5 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 3 шағынаудан, "№ 2 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 507442.

О внесении изменений в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау"
Решение акима города Актау Мангистауской области от 29 мая 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 июня 2019 года № 3922
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Актау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года №1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3827, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 4 марта 2019 года) следующие изменения:
в приложении:
избирательный участок № 1, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 1
город Актау, 1 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 3", тел./факс: 8 7292 (код) 507179.
"Границы: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16 микрорайона 1, все дома на территории промышленной зоны по городу Актау и общественного объединения "Поле Чудес.";
избирательный участок № 3, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 3
город Актау, 2 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский гуманитарный колледж имени Мурын жырау Сенгирбекулы" Управления образования Мангистауской области, тел./факс: 87292 (код) 507227.
Границы: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 58, 59, 60, 61, 64, 69, 70, 71, 72, 73 микрорайона 2 и гостиницы "Актау", "Тумарым", "Мандарин".";
избирательный участок № 4, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 4
город Актау, 2 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский гуманитарный колледж имени Мурын жырау Сенгирбекулы" Управления образования Мангистауской области, тел./факс: 87292 (код) 507227.
Границы: дома №№ 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47в микрорайона 2.";
избирательный участок № 5, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 5
город Актау, 3 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 2", тел./факс: 8 7292 (код) 507442.

Шекарасы: 3 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 14, 15, 18, 20, 20а, 20б, 21, 22, 24, 25, 48, 49, 50, 57, 58, 59, 61, 151, 152, 153, 154, 154 а, 155, 156, 156а, 157, 158, 159 үйлері.";
№ 13 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 13 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 6 шағынаудан, "№ 6 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 507568.
Шекарасы: 6 шағынауданының №№ 9, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40 үйлері және "Golden Palace" қонақ үйі.";
№ 14 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 14 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 6 шағынаудан, "№ 6 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 507568.
Шекарасы: 6 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 19, 20, 37, 38 үйлері.";
№ 15 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 15 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 7 шағынаудан, "№ 9 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 511968.
Шекарасы: 7 шағынауданының №№ 7, 7а, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері және "Каспийский берег" қонақ үйі.";
№28 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№28 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, "№ 17 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 421298.
Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 25б, 26, 27, 28а, 28б, 30, 31а, 31б, 35, 37, 38, 39, 40 үйлері және "Grand Hotel Victory" қонақ үйі.";
№ 29 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 29 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, "№ 21 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 427750.
Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 1а, 1б, 8, 9, 42а, 42б, 44, 45, 46, 48, 49, 50а, 50б үйлері.";
№ 31 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 31 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, "№ 1 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 315336.
Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 52, 52/17, 57, 58, 59, 59а, 60, 69, 87 үйлері және 14 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері.";
№ 36 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 36 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, Ақтау қаласы әкімдігі білім бөлімінің "№ 58 "Балауса" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 313159.

Границы: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 14, 15, 18, 20, 20а, 20б, 21, 22, 24, 25, 48, 49, 50, 57, 58, 59, 61, 151, 152, 153, 154, 154 а, 155, 156, 156а, 157, 158, 159 микрорайона 3.";
избирательный участок № 13, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 13
город Актау, 6 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №6", тел./факс: 8 7292 (код) 507568.
Границы: дома №№ 9, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40 микрорайона 6 и гостиница "Golden Palace".";
избирательный участок № 14, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 14
город Актау, 6 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 6", тел./факс: 8 7292 (код) 507568.
Границы: дома №№ 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 37, 38 микрорайона 6.";
избирательный участок № 15, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 15
город Актау, 7 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 9", тел./факс: 8 7292 (код) 511968.
Границы: дома №№ 7, 7а, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 25, 26, 27, 28, 29, 30 микрорайона 7 и гостиница "Каспийский берег".";
избирательный участок № 28, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 28
город Актау, 13 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 17", тел./факс: 8 7292 (код) 421298.
Границы: дома № 25б, 26, 27, 28а, 28б, 30, 31а, 31б, 35, 37, 38, 39, 40 микрорайона 13 и гостиница "Grand Hotel Victory".";
избирательный участок № 29, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 29
город Актау, 13 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 21", тел./факс: 8 7292 (код) 427750.
Границы: дома № 1а, 1б, 8, 9, 42а, 42б, 44, 45, 46, 48, 49, 50а, 50б микрорайона 13.";
избирательный участок № 31, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 31
город Актау, 14 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 1", тел./факс: 8 7292 (код) 315336.
Границы: дома №№ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 52, 52/17, 57, 58, 59, 59а, 60, 69, 87 микрорайона 14 и все частные жилые дома микрорайона 14.";
избирательный участок № 36, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 36
город Актау, 15 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад № 58 "Балауса" отдела образования акимата города Актау, тел./факс: 8 7292 (код) 313159.

Шекарасы: 15 шағынауданының №№ 2а, 2б, 3а, 3б, 3в, 3г, 3д, 4, 5, 9, 9а, 9б, 10, 11а, 11б, 12, 12а, 12б, 13б, 18, 18а, 18б, 19, 21, 60, 61, 62, 64, 64а, 66, 66а, 68 үйлері.";
№ 43 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 43 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 26 шағынаудан, "№ 14 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 415657.
Шекарасы: 26 шағынауданының №№ 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 26, 27, 28, 41а, 42, 43, 45, 46 үйлері.";
№ 46 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 46 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, "№ 16 Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 412338.
Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 35, 47, 49 үйлері.";
№ 48 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 48 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, "№ 20 Мұхтар Әуезов атындағы жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 404280.
Шекарасы: 28 шағынауданының №№ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 үйлері, 19 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 14/1, 14/2, 14/3 үйлері және "Болашақ" Университеті.";
№ 52 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 52 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 29 шағынаудан, "№ 28 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 401656.
Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 22 үйлері.";
№ 53 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 53 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы,29 шағынаудан, "№28 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 401656.
Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 23, 24, 26, 26а, 27, 28, 30, 31 үйлері, № 220 "Ажар" тұрғын үй кешені.";
№ 54 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 54 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 29 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№ 61 "Сұлтан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 305565.
Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 200, 201, 202, 203 үйлері, "Толқын-1", "Толқын-2" жеке тұрғын үйлері және "Grand Nur Plaza Hotel" қонақ үйі.";
№ 55 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 55 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32б шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған облыстық мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 609416.
Шекарасы: 31б шағынауданының №№ 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 24, 25, 28, 28/1, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 үйлері, 32в шағынауданының №№ 1, 2, 3, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері, 32б шағынауданының №№ 2, 2/1, 3, 4, 5, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері, 35 шағынауданының №№ 1б, 2б, 8, 9, 23, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35 үйлері және "Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Әлеуметтік жатақханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.";
№ 56 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 56 сайлау учаскесі

Границы: дома №№ 2а, 2б, 3а, 3б, 3в, 3г, 3д, 4, 5, 9, 9а, 9б, 10, 11а, 11б, 12, 12а, 12б, 13б, 18, 18а, 18б, 19, 21, 60, 61, 62, 64, 64а, 66, 66а, 68 микрорайона 15.";
избирательный участок № 43, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 43
город Актау, 26 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 14", тел./факс: 8 7292 (код) 415657.
Границы: дома №№ 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 26, 27, 28, 41а, 42, 43, 45, 46 микрорайона 26.";
избирательный участок № 46, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 46
город Актау, 27 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №16 имени Саламата Мукашева", тел./факс: 8 7292 (код) 412338.
Границы: дома №№ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 35, 47, 49 микрорайона 27.";
избирательный участок № 48, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 48
город Актау, 28 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №20, имени Мухтара Ауэзова" тел./факс: 8 7292 (код) 404280.
Границы: дома №№ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 микрорайона 28, дома №№ 1, 2, 3, 4, 14/1, 14/2 , 14/3 микрорайона 19 и Университет "Болашак".";
избирательный участок № 52, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 52
город Актау, 29 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 28", тел./факс: 8 7292 (код) 401656.
Границы: дома №№ 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 22 микрорайона 29.";
избирательный участок № 53, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 53
город Актау, 29 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 28", тел./факс: 8 7292 (код) 401656.
Границы: дома №№ 23, 24, 26, 26а, 27, 28, 30, 31, 220 жилой комплекс "Ажар" микрорайона 29.";
избирательный участок № 54, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 54
город Актау, 29 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад № 61 "Сұлтан" Актауского городского отдела образования, тел./факс: 8 7292 (код) 305565.
Границы: дома №№ 3, 4, 5, 6, 200, 201, 202, 203 микрорайона 29 и дома жилых массивов "Толкын-1", "Толкын-2" и гостиницы "Нур Плаза".";
избирательный участок № 55, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 55
город Актау, 32б микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Областная школа-интернат для детей с ограниченными возможностями" Управления образования Мангистауской области, тел./факс: 8 7292 (код) 609416.
Границы: дома №№ 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 24, 25, 28, 28/1, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 микрорайона 31б, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13 микрорайона 32в, дома №№ 2, 2/1, 3, 4, 5, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22 микрорайона 32б, дома № 1б, 2б, 8, 9, 23, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35 микрорайона 35 и коммунальное государственное учреждение "Социальное общежитие" Управления координации занятости и социальных программ Мангистауской области.";
избирательный участок № 56, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 56

Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, "№ 27 Өмірзақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 445253.
Шекарасы: Өмірзақ ауылының №№ 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/3, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлері, Монтаж басқармасы-3 № 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48 үйлері және "Приморский" тұрғын үй массивінің барлық үйлері.";
№ 57 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 57 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өндірістік аймақ, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің "2018 әскери бөлімі" Республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 460837.
Шекарасы: № 2018 әскери бөлімі.";
№ 58 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 58 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өндірістік аймақ, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің 2201 "А" әскери бөлімі" Республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 318003.
Шекарасы: № 2201 әскери бөлімі.";
№ 59 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 59 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, "Приозерный" тұрғын үй массиві, "Азия" мейрамханасының ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 212145.
Шекарасы: Приозерный", "Приозерный-1", "Приозерный-2", "Приозерный-3" тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері, 21 шағынауданының № 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4 тұрғын үйлері.";
№ 62 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 62 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 1 шағынаудан, "№ 3 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 507179.
Шекарасы: 1 шағынауданының №№ 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35 үйлері, 1в шағынауданының № 3, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11 жеке тұрғын үйлері.";
№ 63 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 63 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 11 шағынаудан, Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің "ІТ лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 427371.
Шекарасы: 11 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 7б, 8, 8а, 8б, 18, 18а, 19, 20, 21, 22 үйлері.";
№ 66 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 66 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17 шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Ақтау есептік-технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 436360.

город Актау, село Умирзак, здание коммунального государственного учреждения "Умирзакская средняя школа № 27", тел./факс: 8 7292 (код) 445253.
Границы: дома №№ 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/3, 49, 50, 51, 52, 53, 54 55, 56 села Умирзак, дома №№ 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48 монтажного управления-3, все дома жилого массива "Приморский".";
избирательный участок № 57, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 57
город Актау, село Умирзак, здание республиканского государственного учреждения "Войсковая часть 2018" Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, тел./факс: 8 7292 (код) 460837.
Границы: войсковая часть № 2018.";
избирательный участок № 58, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 58
город Актау, Промышленная зона, здание республиканского государственного учреждения "Войсковая часть 2201 "А" Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан", тел./факс: 8 7292 (код) 318003.
Границы: войсковая часть № 2201.";
избирательный участок № 59, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 59
город Актау, село Умирзак, жилой массив "Приозерный", здание ресторана "Азия", тел./факс: 8 7292 (код) 212145.
Границы: все дома жилых массивов "Приозерный", "Приозерный-1", "Приозерный-2", "Приозерный-3", дома №№ 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4 микрорайона 21.";
избирательный участок № 62, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 62
город Актау, 1 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 3", тел./факс: 8 7292 (код) 507179.
Границы: дома №№ 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35 микрорайона 1, частные дома № 3, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11 микрорайона 1в.";
избирательный участок № 63, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 63
город Актау, 11 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "ІТ –лицей" Актауского городского отдела образования Акимата города Актау , тел./факс: 8 7292 (код) 427371.
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 7б, 8, 8а, 8б, 18, 18а, 19, 20, 21, 22 микрорайона 11.";
избирательный участок № 66, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 66
город Актау, 17 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предриятия "Актауский учетно-технологический колледж" Управления образования Мангистауской области, тел./факс: 8 7292 (код) 436360.

Шекарасы: 16 шағынауданының №№ 10/4, 11, 18, 28, 28/1, 34, 38, 40, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 55, 56, 57 үйлері, 17 шағынауданының № 1 "Дукат" тұрғын үй кешені, № 7 "Грин Парк" тұрғын үй кешені, №№ 6, 8, 9, 10, 11 үйлері "Грин Плаза" тұрғын үй кешені, 17 шағынауданының №№ 5а, 18, 19, 44, 46, 70 ,71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 91, 92, 93, 101, 102, "Каспий Самалы" тұрғын үй кешені №№ 3, 4, 5 үйлері және барлық жеке тұрғын үйлері.";
№ 68 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 68 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, "№ 16 Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 305565.
Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 8, 9, 10, 23, 24, 25, 51, 52, 64, 65, 66, 67, 79, 80 үйлері.";
№ 240 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 240 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32а шағынаудан, Ақтау қаласы әкімдігі, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№ 29 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 303124.
Шекарасы: 31а шағынауданының №№ 2, 3, 4, 8, 9, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23а үйлері, 32а шағынауданының №№ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30 үйлері және 32 шағынауданының "Yessenov University" жатақханасы.";
№ 241 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 241 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 33 шағынаудан,Ақтау қалалық дене шынықтыру, спорт және туризм бөлімінің "Маңғыстау – Арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 301801.
Шекарасы: 30 шағынауданының №№ 166, 167, 168, 169, 172, 181, 183, 183/1 үйлері және барлық жеке тұрғын үй массивтері, 33 шағынауданының №№ 19, 20, 21, 22, 31, 32 үйлері, 34 шағынауданының №№ 1, 1б, 2, 5, 6, 8, 15, 16, 17, 18 үйлері.";
№ 243 сайлау учаскесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 243 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, "№ 27 Өмірзақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 460837.
Шекарасы: Өмірзақ ауылының №№ 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 10, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 46/1, 47/1 үйлері және "Рауан" тұрғын үй массивінің барлық үйлері.";
2. "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысының міндетін атқарушы Г.Сулейманова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Границы: дома №№ 10/4, 11, 18, 28, 28/1, 34, 38, 40, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 55, 56, 57 микрорайона 16, дома № 1 жилой комплекс "Дукат", № 7 дома жилой комплекс "Грин Парк", №№ 6, 8, 9, 10, 11 жилой комплекс "Грин Плаза", дома №№ 5а, 18, 19, 44, 46, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 91, 92, 93, 101, 102 микрорайона 17, №№ 3, 4, 5 жилой комплекс "Каспий Самалы" и все частные жилые дома микрорайона 17.";
избирательный участок № 68, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 68
город Актау, 27 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №16 имени Саламата Мукашева", тел./факс: 8 7292 (код) 305565.
Границы: дома №№ 8, 9, 10, 23, 24, 25, 51, 52, 64, 65, 66, 67, 79, 80 микрорайона 27.";
избирательный участок № 240, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 240
город Актау, 32а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 29" Актауского городского отдела образования, акимата города Актау, тел./факс: 8 7292 (код) 303124.
Границы: дома №№ 2, 3, 4, 8, 9, 12, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23а микрорайона 31а, дома №№ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30 микрорайона 32а и общежитие "Yessenov University" микрорайона 32.";
избирательный участок № 241, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 241
город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Детская и юношеская спортивная школа Мангистау-Арена" Актауского городского отдела физической культуры, спорт и туризма, тел./факс: 8 7292 (код) 301801.
Границы: дома №№ 166, 167, 168 169, 172, 181, 183, 183/1 и все частные жилые массивы микрорайона 30, дома № 19, 20, 21, 22, 31, 32 микрорайона 33, дома № 1,1б, 2, 5,6,8,15,16,17,18 микрорайона 34.";
избирательный участок № 243, изложить в новой редакции следующего содержания:
"Избирательный участок № 243
город Актау, село Умирзак, здание коммунального государственного учреждения "Умирзакская средняя школа № в приложениив приложениив приложениив приложениив приложениив приложениив приложениив приложении27", тел./факс: 8 7292 (код) 460837
Границы: дома №№ 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 10, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 46/1, 47/1 села Умирзак и все дома жилого массива "Рауан".";
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актау" (исполняющий обязанности руководителя аппарата Г. Сулейманова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары Д. Бегендиковке жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ.Ниязов

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Актау Д. Бегендикова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Ниязов