2020-2022 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/323 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 4106 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 469 674,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 34 548 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 435 126,5 мың теңге;
2) шығындар – 472 073,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 399 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 399 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 399 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 09.12.2020 № 36/413(01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете села Умирзак на 2020-2022 годы
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 26 декабря 2019 года № 29/323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 16 января 2020 года № 4106.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 469 674,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 34 548 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 435 126,5 тысяч тенге;
2) затраты – 472 073,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 399 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 399 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 399 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актауского городского маслихата Мангистауской области от 09.12.2020 № 36/413(вводится в действие 01.01.2020).

2. Ауыл бюджетінде қалалық бюджеттен субвенция ретінде келесідей мөлшерлерде трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін: 2020 жылға – 239 981 мың теңге, 2021 жылға – 126 866 мың теңге, 2022 жылға – 128 167 мың теңге.
3. "Ақтау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы − Д. Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

2. Учесть, что в бюджете села предусмотрены трансферты из городского бюджета в виде субвенций в следующих размерах: на 2020 год – 239 981 тысяча тенге, на 2021 год – 126 866 тысяч тенге, на 2022 год – 128 167 тысяч тенге.
3. Государственному учреждению "Аппарат Актауского городского маслихата" (руководитель аппарата − Д.Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Шапқан).
5. Осы шешім Маңғыстау облысының  әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының өкілеттігін жүзеге асырушы,
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Зәкенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№29/323 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актауского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (Б. Шапкан).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Осуществляющий полномочия председателя сессии,
секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов
Приложение 1
к решению Актауского городского маслихата
от 26 декабря 2019 года №29/323
Бюджет села Умирзак на 2020 год