2019-2021 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 27/343 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қаңтарда № 3781 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Қызылсай ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 348 439 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 20 851 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1 515 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 326 073 мың теңге;
2) шығындар - 353 685 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 5 246 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5 246 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 5 246 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 23.12.2019 № 40/464(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете села Кызылсай на 2019 - 2021 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 11 января 2019 года № 27/343. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 января 2019 года № 3781.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Кызылсай на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1)доходы - 348 439 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 20 851 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям - 1 515 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступлениям трансфертов - 326 073 тысячи тенге;
2)затраты - 353 685 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета - 5 246 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5 246 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 5 246 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 23.12.2019 № 40/464(вводится в действие с 01.01.2019).

2. 2019 жылға арналған Қызылсай ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 249 347 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 23.12.2019 № 40/464 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-1. 2019 жылға арналған Қызылсай ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 76 725 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінгені ескерілсін.

2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кызылсай на 2019 год выделена субвенция в сумме 249 347 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 23.12.2019 № 40/464 (вводится в действие с 01.01.2019).
2-1. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кызылсай на 2019 год выделены целевые текущие трансферты в сумме 76 725 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 2-1 тармақпен толықтырылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 29.05.2019 № 32/386(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік, кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н.Худибаев).

Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 29.05.2019 № 32/386(вводится в действие с 01.01.2019).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономического развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищного и коммунального хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Н.Худибаев).

4. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Ермуханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, қалалық мәслихат хатшысы С.Мыңбай
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы
11 қаңтардағы № 27/343 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Қызылсай ауылының бюджеті

4. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А.Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии, секретарь городского маслихата С.Мыңбай
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 11 января 2019 года
№ 27/343
Бюджет села Кызылсай на 2019 год