Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 26/333 "2019 - 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 36/417 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қазанда № 3997 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2019 - 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 26/333 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3775 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 19 қаңтарда жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019 - 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 19 895 416 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 14 848 485 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 75 195 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 181 507 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 4 790 229 мың теңге;
2) шығындар - 20 231 787 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 58 283 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 75 750 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 134 033 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 278 088 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайлалану) – 278 088 мың теңге;
қарыздар түсімі - 75 750 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 134 033 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 336 371 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Жергілікті атқарушы органның 2019 жылға арналған резерві 5 000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 8 января 2019 года № 26/333 "О городском бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 4 октября 2019 года № 36/417. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 9 октября 2019 года № 3997
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 8 января 2019 года № 26/333 "О городском бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3775, опубликовано 19 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 19 895 416 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 14 848 485 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 75 195 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 181 507 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4 790 229 тысяч тенге;
2) затраты - 20 231 787 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 58 283 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 75 750 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 134 033 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 278 088 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 278 088 тысяч тенге;
поступление займов - 75 750 тысяч тенге;
погашение займов - 134 033 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 336 371 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2019 год в сумме 5 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Худибаев).
3. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Ермуханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономического развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищного и коммунального хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Н. Худибаев).
3. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А. Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

24 796
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
884
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 345 046
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
16 800
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
522 284
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
522 284
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
20 200
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
20 200
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 423 715
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 413 808
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 897
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
630 585
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 086
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
774 541
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 155
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
686 180
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
15 756
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 200
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21 321
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкесмұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
138 293
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49 794
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 207
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 207
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
700
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

24 796
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
884
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 345 046
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16 800
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
522 284
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
522 284
467
Отдел строительства района (города областного значения)
20 200
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
20 200
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 423 715
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 413 808
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
75 897
002
Программа занятости
630 585
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 086
005
Государственная адресная социальная помощь
774 541
006
Оказание жилищной помощи
4 155
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
686 180
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
15 756
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 200
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 321
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
138 293
021
Капитальные расходы государственного органа
3 000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49 794
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 207
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 207
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
700
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан