2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 30/250 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қаңтарда № 3784 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2018 жылғы 30 қарашадағы "2019-2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңдарына, Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 22/265 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3758 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 954 913,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3 702 926,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 23 453,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 27 790,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 10 200 743,3 мың теңге;
2) шығындар – 13 956 864,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44 541,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 94 687,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 50 146,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -46 493,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 493,1 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 43/347 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Облыстық бюджеттен 2019 жылға арналған аудандық бюджетке 4 045 545,3 мың теңге субвенция бөлінгені қаперге алынсын.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 43/347 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдың бюджеттеріне 103 009,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінетіндігі ескерілсін, оның ішінде:
Бейнеу ауылы - 42 956,0 мың теңге;
Боранқұл ауылы - 22 517,0 мың теңге;
Ақжігіт ауылы - 37 536,0 мың теңге.
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 43/347 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О районном бюджете на 2019 - 2021 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 10 января 2019 года № 30/250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 января 2019 года № 3784.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 30 ноября 2018 года "О республиканском бюджете на 2019-2021 годы", решением Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 22/265 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3758), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 954 913,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 702 926,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 23 453,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 27 790,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 200 743,3 тысяч тенге;
2) затраты – 13 956 864,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44 541,3 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 94 687,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 50 146,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -46 493,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 493,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 13.12.2019 № 43/347 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Принять к сведению, что из областного бюджета на 2019 год в районный бюджет выделена субвенция в сумме 4 045 545,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 13.12.2019 № 43/347 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Учесть, что из районного бюджета на 2019 год в бюджеты села выделяются субвенция в сумме 103 009,0 тысяч тенге, в том числе:
села Бейнеу – 42 956,0 тысяч тенге;
села Боранкуль – 22 517,0 тысяч тенге;
села Акжигит – 37 536,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 13.12.2019 № 43/347 (вводится в действие с 01.01.2019).

4. Республикалық бюджеттен нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы бойынша 104 479,0 мың теңге бөлінгені қаперге алынсын.
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 20.05.2019 № 36/296 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2019 жылға арналған аудан бюджетіне келесідей көлемдерде кірістерді бөлу нормативтері бөлінгені ескерілсін:
1) төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
2) төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
4) әлеуметтік салық – 100 пайыз.
Ескерту. 5 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 43/347 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Аудан әкімдігінің резерві 2000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Республикалық және облыстық бюджеттерден келесідей ағымдағы нысаналы трансферттер, нысаналы даму трансферттерінің және бюджеттік кредиттердің бөлінгені қаперге алынсын:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 865 280,0 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс бойынша кеңесшілер мен ассистенттерді енгізуге – 5 785,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 23 597,0 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттерге – 94 687,5 мың теңге;
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытудың бюджеттік бағдарламасы бойынша – 1 226 178,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытудың бюджеттік бағдарламасы бойынша – 616 934,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру бюджеттік бағдарламасы бойынша – 1 050 138,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен 2018 жылғы кредиторлық қарыздарды өтеуге – 175 054,0 мың теңге;
аудандық бюджеттен нысаналы бағытта аз қамтылған көп балалы аналарға біржолғы қаржылық төлемдер – 87 100,0 мың теңге;
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 652 100,0 мың теңге;
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 1 190 722,0 мың теңге;

4. Принять к сведению, что из республиканского бюджета по Программе развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы выделено 104 479,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 20.05.2019 № 36/296 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Учесть, что нормативы распределения доходов в районный бюджет на 2019 год в следующих объемах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
4) социальный налог – 100 процентов.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 13.12.2019 № 43/347 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Утвердить резерв акимата района в сумме 2000,0 тысяч тенге.
7. Принять к сведению, что из республиканского и областного бюджета были выделены следующие текущие целевые трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты:
на выплату государственной адресной социальной помощи – 865 280,0 тысяч тенге;
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения – 5 785,0 тысяч тенге;
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан – 23 597,0 тысяч тенге;
на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 94 687,5 тысяч тенге;
по бюджетной программе развития системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 1 226 178,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе развития системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 616 934,0 тысяч тенге;
из областного бюджета по бюджетной программе проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 050 138,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на погашение кредиторской задолженности 2018 года – 175 054,0 тысяч тенге;
из районного бюджета на целевые направления единовременные денежные выплаты многодетным малообеспеченным матерям – 87 100,0 тысяч тенге;
на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования – 652 100,0 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 1 190 722,0 тысяч тенге;

мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 1 017,0 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 330 076,0 мың теңге;
мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу – 18 317,0 мың теңге.
Ескерту. 7 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 43/347 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
9. 7 қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі белгіленсін.
10. 8 қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған әрбір қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.

на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 1 017,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" – 330 076,0 тысяч тенге;
изъятие земельных участков для государственных нужд – 18 317,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 13.12.2019 № 43/347 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6.
9. Установить перечень бюджетных программ на 2019 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета, согласно приложению 7.
10. Утвердить перечень бюджетных программ каждого района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2019 год, согласно приложению 8.

11. 2019 жылы әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылатын ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына қажеттілік тізбесі қоса беріліп отырған 9 - қосымшаға сәйкес жүзеге асырылады.
12. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

11. Перечень предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты в 2019 году реализуется согласно приложению 9.
12. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

13. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.
14. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж.Қайранов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Ұлұқбанов
Бейнеу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 10 қаңтардағы
№ 30/250 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 13.12.2019 № 43/347 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Абилшеева.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ж.Кайранов
Секретарь районного маслихата А.Улукбанов
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 10 января 2019 года №30/250
Бюджет района на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 13.12.2019 № 43/347 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

250 259,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
160 544,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
160 544,8
Сам ауылдық округі әкімінің аппараты
23 007,9
Тұрыш ауылы әкімінің аппараты
22 868,5
Төлеп ауылы әкімінің аппараты
23 013,3
Сыңғырлау ауылы әкімінің аппараты
22 902,6
Есет ауылы әкімінің аппараты
21 626,5
Сарға ауылы әкімінің аппараты
25 647,2
Тәжен ауылы әкімінің аппараты
21 478,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 275,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 275,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27 451,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 451,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
212 720,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 460,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
165 260,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
7 228,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 228,1
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
30 910,8
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 910,8
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
14 951,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 951,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
62 291,3
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 291,3
02
Қорғаныс
9 650,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 650,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 650,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

250 259,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
160 544,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
160 544,8
Аппарат акима Самского сельского округа
23 007,9
Аппарат акима села Турыш
22 868,5
Аппарат акима села Толеп
23 013,3
Аппарат акима села Сынгырлау
22 902,6
Аппарат акима села Есет
21 626,5
Аппарат акима села Сарга
25 647,2
Аппарат акима села Тажен
21 478,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 275,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 275,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27 451,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
27 451,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
212 720,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
47 460,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
165 260,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
7 228,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
7 228,1
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
30 910,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
30 910,8
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
14 951,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
14 951,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
62 291,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
62 291,3
02
Оборона
9 650,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 650,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 650,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность

6 551,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 551,4
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6 551,4
04
Білім беру
7 313 458,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 958 210,9
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
949 450,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
12 663,0
003
Жалпы білім беру
5 885 261,9
006
Балаларға қосымша білім беру
110 836,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
97 458,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
97 458,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
251 395,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 940,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
183 388,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс- шараларды өткiзу
19 084,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11 983,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 393,2
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 393,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 641 789,6
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 641 789,6
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
181 055,7
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 042,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 509,7
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
943 726,6
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
363 137,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
47 881,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

6 551,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 551,4
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6 551,4
04
Образование
7 313 458,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 958 210,9
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
949 450,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
12 663,0
003
Общеобразовательное обучение
5 885 261,9
006
Дополнительное образование для детей
110 836,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
97 458,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
97 458,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
251 395,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
36 940,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
183 388,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
19 084,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 983,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 393,2
024
Стройтельство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
6 393,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 641 789,6
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 641 789,6
004
Программа занятости
181 055,7
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 042,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 509,7
010
Государственная адресная социальная помощь
943 726,6
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
363 137,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
47 881,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

467
Отдел строительства района (города областного значения)
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства

058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
Бейнеу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 10 қаңтардағы
№ 30/250 шешіміне 6 қосымша
2021 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
Приложение 6
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 10 января 2019 года № 30/250
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2021 год
Функциональная группа
Админстратор бюджетных программ
Программа
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)

004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Бейнеу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 10 қаңтардағы
№ 30/250 шешіміне 7 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
4
Білім беру

004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
Приложение 7
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 10 января 2019 года № 30/250
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнение бюджета района на 2019 год
Функциональная группа
Админстратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4
Образование

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы бiлiм беру
Бейнеу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 10 қаңтардағы
№ 30/250 шешіміне 8 қосымша
2019 жылға арналған әрбір қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 8 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 20.05.2019 № 36/296 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
123
Сыңғырлау ауылы әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Сарға ауылы әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Төлеп ауылы әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Тұрыш ауылы әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Сам ауылдық округі әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Есет ауылы әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
Тәжен ауылы әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
123
Сыңғырлау ауылы әкімінің аппараты
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123
Сарға ауылы әкімінің аппараты
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123
Төлеп ауылы әкімінің аппараты
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123
Тұрыш ауылы әкімінің аппараты
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123
Сам ауылдық округі әкімінің аппараты
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123
Есет ауылы әкімінің аппараты
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123
Тәжен ауылы әкімінің аппараты
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123
Сыңғырлау ауылы әкімінің аппараты
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
Тұрыш ауылы әкімінің аппараты
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123
Сам ауылдық округі әкімінің аппараты
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
123
Төлеп ауылы әкімінің аппараты
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
123
Тәжен ауылы әкімінің аппараты
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
Бейнеу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 10 қаңтардағы
№ 30/250 шешіміне 9 қосымша
2019 жылы әлеуметтiк қолдау шаралары ұсынылатын ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына қажеттілік тізбесі

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 8
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 10 января 2019 года № 30/250
Перечень бюджетных программ каждого района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2019 год
Сноска. Приложение 8 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 20.05.2019 № 36/296 (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
Админстратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера
123
Аппарат акима села Сынгырлау
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Аппарат акима села Сарга
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Аппарат акима села Толеп
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Аппарат акима села Турыш
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Аппарат акима Самского сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Аппарат акима села Есет
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Аппарат акима села Тажен
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима села Сынгырлау
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123
Аппарат акима села Сарга
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123
Аппарат акима села Толеп
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123
Аппарат акима села Турыш
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123
Аппарат акима Самского сельского округа
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123
Аппарат акима села Есет
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123
Аппарат акима села Тажен
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123
Аппарат акима села Сынгырлау
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Аппарат акима села Турыш
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Аппарат акима Самского сельского округа
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Жилищно-коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима села Толеп
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
123
Аппарат акима села Тажен
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Приложение 9
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 10 января 2019 года № 30/250
Перечень предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры,спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты 2019 году

Ескерту. 9 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 18.03.2019 № 33/272 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Сала
Саны
Денсаулық сақтау саласы
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Боранқұл аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны - акушер-гинеколог дәрігер
1
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны - педиатр дәрігер
2
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны - акушер-гинеколог дәрігер
2
Білім беру саласы
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Тәжен" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі- ағылшын тілі пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Тәжен" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Ақжігіт орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - технология пәні мұғалімі /ер балалар/
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Опорный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - технология пәні мұғалімі /ер балалар/
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Опорный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Опорный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - математика пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Есет" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - технология пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Есет" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Ә.Махутов атындағы мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - ағылшын тілі пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сам" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - физика пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сам" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - тарих пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сам" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі -логопед
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сам" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі -дефектолог
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сыңғырлау" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - химия пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Тұрыш" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - ағылшын тілі пәні мұғалімі
1
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Тұрыш" мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - химия пәні мұғалімі
1
Мәдениет және спорт саласы
"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Бейнеу аудандық балалар -жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - үстел теннисі жаттықтырушысы
1
Бейнеу ауданының әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны - көркемдік жетекші
1
Бейнеу ауданының әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны - сүйемелдеуші
1
Әлеуметтік қорғау саласы
"Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№5 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - психиатр маманы
1
Барлығы
25

Сноска. Приложение 9 - в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 18.03.2019 № 33/272 (вводится в действие с 01.01.2019).
Сфера
Количество
Отрасль здравоохранений
Государственное коммунальное казенное предприятия "Боранкульская районная больница" Управление здравоохранения Мангистауской области - врач-акушер-гинеколог
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бейнеуская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области - врач педиатр
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бейнеуская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области - врач-акушер-гинеколог
2
Отрасль образований
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа - детский - сад "Тажен" акимата Бейнеуского района"- преподаватель английского языка
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа - детский - сад "Тажен" акимата Бейнеуского района"- преподаватель русского языка и литературы
1
Коммунальное государственное учреждение "Акжигитская средняя школа" акимата Бейнеуского района - преподаватель технологии / для мальчиков/
1
Коммунальное государственное учреждение "Опорненская средняя школа" акимата Бейнеуского района - преподаватель технологии / для мальчиков/
1
Коммунальное государственное учреждение "Опорненская средняя школа" акимата Бейнеуского района - преподаватель русского языка и литературы
1
Коммунальное государственное учреждение "Опорненская средняя школа" акимата Бейнеуского района - преподаватель математики
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад "Есет" акимата Бейнеуского района - преподаватель технологии
1
Коммунальное государственное учреждение ""Комплекс школа-детский сад "Есет" акимата Бейнеуского района - преподаватель русского языка и литературы
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа - детский сад имени А.Махутова" акимата Бейнеуского района" -преподаватель английского языка
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад "Сам" акимата Бейнеуского района - преподаватель физики
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад "Сам" акимата Бейнеуского района - преподаватель истории
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад "Сам" акимата Бейнеуского района - логопед
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад "Сам" акимата Бейнеуского района - дефектолог
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа - детский сад "Сынгырлау" акимата Бейнеуского района" - преподаватель химии
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа - детский сад "Турыш" акимата Бейнеуского района - преподаватель английского языка
1
Коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа - детский сад "Турыш" акимата Бейнеуского района - преподаватель химии
1
Отрасль культуры и спорта
Государственное коммунальное учреждение "Бейнеуская районная детско-юношеская спортивная школа" акимата Бейеуского района" - тренер по настольному теннису
1
Государственное коммунальное казенное предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района-художественный руководитель
1
Государственное коммунальное казенное предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района -аккомпаниатор
1
Отрасль социального обеспечения
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг №5" Управления координации занятности и социальных программ Мангистауской области" - специалист психиатр
1
Всего
25