Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылқы 23 қаңтардағы № 31/256 "2019 - 2021 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 34/278 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 сәуірде № 3861 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы №33/272 "Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы №30/250 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3848 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы №31/256 "2019-2021 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3796 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 196 513,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 110 229,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 250,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 86 034,0 мың теңге;
2) шығындар - 206 124,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";
2 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық бюджеттен 2019 жылға Бейнеу ауылы бюджетіне 86 034,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені қаперге алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Бейнеуского районного маслихата от 23 января 2019 года №31/256 "О бюджете села Бейнеу на 2019 – 2021 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 5 апреля 2019 года № 34/278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 апреля 2019 года № 3861
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 18 марта 2019 года № 33/272 "О внесении изменений и дополнения в решение Бейнеуского районного маслихата от 10 января 2019 года №30/250 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3848), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 23 января 2019 года № 31/256 "О бюджете села Бейнеу на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3796, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 30 января 2019 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Бейнеу на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 196 513,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 110 229,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 250,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступлениям трансфертов - 86 034,0 тысяч тенге;
2) затраты - 206 124,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Принять к сведению, что из районного бюджета в бюджет села Бейнеу на 2019 год выделена субвенция в сумме 86 034,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.

2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Әбілшеевке жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р.Тайшыбаев
Аудандық мәслихат хатшысы А.Ұлұқбанов
Бейнеу аудандық мәслихатының

2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района К.Абилшеева.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Р.Тайшыбаев
Секретарь районного маслихата А.Улукбанов
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного

2019 жылғы 5 сәуірдегі №34/278
шешіміне 2 қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 қаңтардағы
№31/256 шешіміне 4 қосымша
2019 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған Бейнеу ауылы бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
12
Көлiк және коммуникация
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты

маслихата от 5 апреля 2019 года №34/278
Приложение 4
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 23 января 2019 года №31/256
Перечень бюджетных программ развития направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) бюджета села Бейнеу на 2019 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
12
Транспорт и коммуникации
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа

012
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау

012
Строительство и реконструкция автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах