Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 31/256 "2019 - 2021 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 қарашадағы № 42/329 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 қарашада № 4035 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 қарашадағы № 41/325 "Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 30/250 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4021 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 31/256 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3796 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 345 409,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 139 871,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 502,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 205 036,0 мың теңге;
2) шығындар - 355 020,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 611,0 мың теңге.";
2 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық бюджеттен 2019 жылға арналған Бейнеу ауылының бюджетіне 39 776,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені қаперге алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 23 января 2019 года № 31/256 "О бюджете села Бейнеу на 2019 – 2021 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 19 ноября 2019 года № 42/329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 ноября 2019 года № 4035
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 7 ноября 2019 года № 41/325 "О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 10 января 2019 года № 30/250 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4021), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 23 января 2019 года № 31/256 "О бюджете села Бейнеу на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3796, опубликовано 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Бейнеу на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 345 409,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 139 871,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 502,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступлениям трансфертов - 205 036,0 тысяч тенге;
2) затраты - 355 020,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 9 611,0 тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции следующего содержания:
"2. Принять к сведению, что из районного бюджета в бюджет села Бейнеу на 2019 год выделена субвенция в сумме 39 776,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Қ.Т.Тарғынов).
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының өкілеттігін жүзеге асырушы,
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы
А.Ұлұқбанов
Бейнеу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 19 қарашадағы
№ 42/329 шешіміне қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 қаңтардағы
№ 31/256 шешіміне қосымша
2019 жылға арналған Бейнеу ауылының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Бейнеуского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Таргынов К.Т).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Осуществляющий полномочия председателя сессии,
секретарь Бейнеуского районного маслихата
А.Улукбанов
Приложение
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 19 ноября 2019 года № 42/329
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 23 января 2019 года № 31/256
Бюджет села Бейнеу на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование