Қарақия ауданы бойынша 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата – ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 88 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 мамырда № 3899 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарақия ауданы бойынша 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. "Қарақия аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (К.Даурбаев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Күмісқалиевке жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год по Каракиянскому району
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 16 мая 2019 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 мая 2019 года № 3899
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год по Каракиянскому району, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел образования" (Даурбаев К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кумискалиева Е.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Беков
Қарақия ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 16 мамырдағы
№ 88 қаулысына қосымша
Қарақия ауданы бойынша 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы топтар
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны (жеке, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге бір айда жұмсалатын шығындардың орташа құны (жеке, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар), (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың бір айдағы төлемақысының мөлшері (жеке, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар), (теңге)
Бала бақша ( жеке/мемле кеттік)
Мектеп жанын дағы толық күн болатын шағын- орталық
Балабақша (жеке/мемлекеттік)
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын-орталық
Балабақша (жеке/мемле кеттік)
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын- орталық
3 жасқа дейін
3 тен 7 жасқа дейін
3 жасқа дейін
3 тен 7 жасқа дейін
1

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Беков
Приложение к постановлению
акимата Каракиянского района
от 16 мая 2019 года № 88
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год по Каракиянскому району
Группы в организациях дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения (частные, государственные дошкольные организации)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (частные, государственные дошкольные организации), (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (частные, государственные дошкольные организации), (тенге)
Детский сад (частный/ государ ствен ный)
Мини- центр с полным днем пре быва ния при школе
Детский сад (частный/ государ ствен ный)
Мини- центр с полным днем пре быва ния при школе
Детский сад (частный / государ ствен ный)
Мини- центр с полным днем пребы вания при школе
до 3 лет
от 3 до 7 лет
до 3 лет
от 3 до 7 лет
1