Қарақия ауданы Болашақ ауылдық округі және Бопай елді мекені бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 36/370 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 4077 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 және 11 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес Болашақ ауылдық округі бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес Бопай елді мекені бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері бекітілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының заңдылық, депутаттар өкілеттілігі және әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (Д.Сабытова) жүктелсін.
4. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешімнің Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Аманиязова
Мәслихат хатшысы А.Мееров
Қарақия аудандық мәслихатының
2019 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 36/370 шешіміне 1 қосымша
Болашақ ауылдық округі бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарақия аудандық мәслихатының
2019 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 36/370 шешіміне 2 қосымша
Болашақ ауылдық округі бойынша бағалау аймақтары шекаралары
Бағалау аймақтарының нөмірі
Бағалау аймақтарының шекараларының сипаттамасы
І
Бірінші аймаққа Болашақ ауылының солтүстік-шығыс бетінде орналасқан мектеп, ауылдық әкімшілік ғимараты және де тұрғын үйлер кіреді. Сонымен қатар осы аймаққа темір жолдың екі жағы және өндіріс объектілері де кіреді.
ІІ
Екінші аймаққа ауылдың солтүстік батыс беті кіреді, онда ауыл шаруашылығы жерлері орналасқан.
Қарақия аудандық мәслихатының
2019 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 36/370 шешіміне 3 қосымша
Болашақ ауылдық округі бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Бағалау аймақтарының нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
І
1,3
ІІ
1,0
Қарақия аудандық мәслихатының
2019 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 36/370 шешіміне 4 қосымша
Бопай елді мекені бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарақия аудандық мәслихатының
2019 жылғы 11 желтоқсанддағы
№ 36/370 шешіміне 5 қосымша
Бопай елді мекені бойынша бағалау аймақтары шекаралары
Бағалау аймақтарының нөмірі
Бағалау аймақтарының шекараларының сипаттамасы
І
Бірінші аймаққа ауылдың солтүстік-шығыс беті, яғни қоғамдық-іскерлік және тұрғын аймақ, ол жерде бір қабатты тұрғын үйлер (16 үй) және шағын дүкендер орналасқан. Тұрғын үйлер газбен, тоқпен қамтамасыз етілген, телефон байланысы бар, орталықтандырылған су тартқышы және ішінара орталықтандырылған канализациясы бар.
ІІ
Екінші аймақ, бұл аймаққа ауылдың солтүстік-батыс жағы,ол жерде транспорт, байланыс, инженерлік коммуникациялар, ауыл шаруашылық мақсатындағы жерлер бар.
Қарақия аудандық мәслихатының
2019 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 36/370 шешіміне 6 қосымша
Бопай елді мекені бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Бағалау аймақтарының нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
І
1,0
ІІ
0,9

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по сельскому округу Болашак и населенному пункту Бопай Каракиянского района
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 11 декабря 2019 года № 36/370. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 декабря 2019 года № 4077
В соответствии со статьями 8 и 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по сельскому округу Болашак согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Утвердить проект (схему) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по населенному пункту Бопай согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата законности, по полномочиям депутатов и социальным вопросам (Д.Сабытова).
4. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) после государственной регистрации настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М.Аманиязова
Секретарь маслихата А.Мееров
Приложение 1
к решению Каракиянского районного маслихата
от 11 декабря 2019 года № 36/370
Проект (схема) зонирования земель по сельскому округу Болашак
Приложение 2
к решению Каракиянского районного маслихата
от 11 декабря 2019 года № 36/370
Границы оценочных зон по сельскому округу Болашак
Номер оценочных зон
Описание границ оценочных зон
І
Первая зона включает в себя школу, административную зданию акимата и жилые дома расположены на северо – восточной стороне села Болашак. А также обе стороны железной дороги и промышленные объекты.
ІІ
Вторая зона включает северо-западнуго часть села где расположены земли сельскохозяйственного назначения.
Приложение 3
к решению Каракиянского районного маслихата
от 11 декабря 2019 года № 36/370
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по сельскому округу Болашак
Номер оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
І
1,3
ІІ
1,0
Приложение 4
к решению Каракиянского районного маслихата
от 11 декабря 2019 года № 36/370
Проект (схема) зонирования земель по населенному пункту Бопай
Приложение 5
к решению Каракиянского районного маслихата
от 11 декабря 2019 года № 36/370
Границы оценочных зон по населенному пункту Бопай
Номер оценочных зон
Описание границ оценочных зон
І
Первая зона включает в себя северо-восточную часть села где общественно-деловая и жилая, существующую часть села с одноэтажной застройки (16 домов) мелкие магазины. Жилые массивы газифицированы, электрифицированы, имеется телефонная связь, имеется центральный водовод и центральная канализация (частично).
ІІ
Вторая зона, в северо – западной части села включает в себя земли транспорта, связи, инженерных коммуникаций, сельскохозяйственного использования.
Приложение 6
к решению Каракиянского районного маслихата
от 11 декабря 2019 года № 36/370
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по населенному пункту Бопай
Номер оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
І
1,0
ІІ
0,9