2019 - 2021 жылдарға арналған Сайөтес ауылдық округінің бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 23/273 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қаңтар № 3804 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Сайөтес ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 170,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 691,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 94 479,0 мың теңге;
2) шығындар – 99 259,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 089,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 089,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 089,6 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 34/379 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған Сайөтес ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен 86 033,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 34/379 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-1. 2019 жылға арналған Сайөтес ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен 8 446,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1 тармақпен толықтырылды-Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 34/379 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2019 жылға Сайөтес ауылдық округінің бюджетіне кірістерді бөлу нормативі келесідей көлемде белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100 пайыз.

О бюджете сельского округа Сайотес на 2019-2021 годы
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 22 января 2019 года № 23/273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 января 2019 года № 3804.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Сайотес на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 170,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 691,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 94 479,0 тысяч тенге;
2) затраты – 99 259,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 089,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 089,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 089,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 23.12.2019 № 34/379 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет сельского округа Сайотес на 2019 год выделена субвенция в сумме 86 033,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 23.12.2019 № 34/379 (вводится в действие с 01.01.2019).
2-1. Учесть, что из районного бюджета в бюджет сельского округа Сайотес на 2019 год выделена целевые текущие трансферты в сумме 8 446,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 23.12.2019 № 34/379 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Установить на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджет сельского округа Сайотес в следующем объеме:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты - 100 процентов.

4. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау ауданы әкімінің орынбасары Т.Қылаңовқа жүктелсін.
6. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Есенгелдиев
Маңғыстау аудандық Мәслихатының хатшысы А.Сарбалаев
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2018 жылғы "22" қаңтардағы

4. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (руководитель аппарата Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мангистауского района Кыланова Т.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Есенгелдиев Б.
Секретарь Мангистауского районного маслихата Сарбалаев А.
Приложение 1
к решению Мангистауского районного
маслихата от "22" января 2019 года