2019 - 2021 жылдарға арналған Жыңғылды ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 23/271 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қаңтарда № 3811 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 22/256 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3779 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Жыңғылды ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111 337,0 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер бойынша – 7 824,0 мың теңге;
cалықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 103 513,0 мың теңге;
2) шығындар – 113 439,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 102,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 102,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 102,7 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 34/383(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған Жыңғылды ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен 91 714,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 34/383(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-1. 2019 жылға арналған Жыңғылды ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен 11 799,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1 тармақпен толықтырылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 34/383(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2019 жылға Жыңғылды ауылының бюджетіне кірістерді бөлу нормативі келесідей көлемде белгіленсін:

О бюджете села Жынгылды на 2019-2021 годы
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 22 января 2019 года № 23/271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 января 2019 года № 3811.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского районного маслихата от 8 января 2019 года № 22/256 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3779), Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Жынгылды на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы– 111 337,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 824,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов –103 513,0 тысяч тенге;
2) затраты –113 439,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 102,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 102,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов– 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 102,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 23.12.2019 № 34/383(вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Жынгылды на 2019 год выделена субвенция в сумме 91 714,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 23.12.2019 № 34/383(вводится в действие с 01.01.2019).
2-1. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Жынгылды на 2019 год выделены целевые текущие трансферты в сумме 11 799,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 23.12.2019 № 34/383(вводится в действие с 01.01.2019).
3. Установить на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджет села Жынгылды в следующем объеме:

1) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы -100 пайыз.
4. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау ауданы әкімінің орынбасары Т.Қылаңовқа жүктелсін.

1) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов.
4. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (руководитель аппарата Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мангистауского района Кыланова Т.

6. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Есенгелдиев
Маңғыстау аудандық Мәслихатының хатшысы А.Сарбалаев
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2019 жылғы "22" қаңтардағы
№ 23/271 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Жыңғылды ауылының бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 34/383(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
А т а у ы
Сомасы, мың теңге
1.Кірістер

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Есенгелдиев Б.
Секретарь Мангистауского районного маслихата Сарбалаев А.
Приложение 1
к решению Мангистауского районного
маслихата от "22" января 2019 года
№ 23/271
Бюджет села Жынгылдына 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 23.12.2019 № 34/383(вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма,тысяч тенге
1.Доходы