Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 141 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 7 ақпандағы № 28 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 ақпанда № 3819 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабының 2 тармағына сәйкес Маңғыстау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 мамырдағы №141 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2451 болып тіркелген, 2014 жылы 1 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бөлім басшысы С.А.Қалиева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Айтуаров

О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауского района от 21 мая 2014 года № 141 "Об организации бесплатного питания отдельным категориям воспитанников дошкольных организаций образования"
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 7 февраля 2019 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 февраля 2019 года № 3819
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауского района от 21 мая 2014 года №141 "Об организации бесплатного питания отдельным категориям воспитанников дошкольных организаций образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2451, опубликовано 1 июля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Государственному учреждению "Мангистауский районный отдел образования" (руководитель отдела Калиева C.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Махмутова Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Айтуаров Ж.