Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 69 "Сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 28 тамыздағы № 314 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қыркүйекте № 3983 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 24 бабының 6 тармағына сәйкес, Маңғыстау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы №69 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2663 болып тіркелген, 2015 жылы 16 сәуірде "Әділет" ақпараттық -құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 және 2 қосымшалары осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Шарқатбаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
аудан әкімі Т. Кушмаганбетов
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 28 тамыздағы № 314
қаулысына 1 қосымша
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 20 наурыздағы № 69
қаулысына 1 қосымша
Сайлаулар кезінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Сайлаулар кезінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Мекен-жайы, байланыс телефондары
1
Шетпе ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының аудандық мәдениет үйінің ғимараты.

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауского района от 20 марта 2015 года № 69 "О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов"
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 28 августа 2019 года № 314. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 сентября 2019 года № 3983
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 6 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауского района от 20 марта 2015 года № 69 "О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2663, опубликовано 16 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
приложения 1 и 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мангистауского района" (руководитель аппарата Шаркатбаева Ж.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Махмутов Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Кушмаганбетов
Приложение 1 к постановлению
акимата Мангистауского района
от 28 августа 2019 года № 314
Приложение 1 к постановлению
акимата Мангистауского района
от 20 марта 2015 года № 69
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в период выборов
Наименование населенного пункта
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в период выборов
Адрес, контактные телефоны
1
село Шетпе
Здание районного дома культуры государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.

Шетпе ауылы, 8 (72931) 21457
2
Ақтөбе ауылдық округі
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Ұштаған ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Ұштаған ауылы, 8 (72959) 43851
3
Онды ауылдық округі
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Онды ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Онды ауылы, 8 (72931) 24734
4
Жармыш ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жармыш ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Жармыш ауылы, 8 (72931) 27348
5
Сайөтес ауылдық округі
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Сайөтес ауылдық клубының ғимараты.
Сайөтес ауылы, 8 (72931) 45468
6
Жыңғылды ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жыңғылды ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Жыңғылды ауылы 8 (72931) 24493
7
Отпан ауылдық округі
Маңғыстау аудандық білім бөлімінің "Тұщыбек негізгі орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Тұщыбек ауылы, 8 (72931) 28036
8
Шайыр ауылдық округі
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Шайыр ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шайыр ауылы, 8 (72931) 27704
9
Тұщықұдық ауылдық округі
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Тұщықұдық ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Тұщықұдық ауылы, 8 (72931) 41481
10
Шебір ауылдық округі
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Шебір ауылдық клубының ғимараты.
Шебір ауылы, 8 (72931) 41712
11
Ақшымырау ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Ақшымырау ауылдық клубының ғимараты.
Ақшымырау ауылы, 8 (72931) 42587
12
Қызан ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қызан ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Қызан ауылы, 8 (72931) 42065
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 28 тамыздағы № 314
қаулысына 2 қосымша
Маңғыстау ауданы әкімдігінің

село Шетпе, 8 (72931) 21457
2
сельский округ Актобе
Здание сельского дома культуры Уштаган государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Уштаган, 8 (72959) 43851
3
сельский округ Онды
Здание сельского дома культуры Онды государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Онды, 8 (72931) 24734
4
село Жармыш
Здание сельского дома культуры Жармыш государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Жармыш, 8 (72931) 27348
5
сельский округ Сайотес
Здание сельского клуба Сайотес государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Сайотес, 8 (72931) 45468
6
село Жынгылды
Здание сельского дома культуры Жынгылды государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Жынгылды, 8 (72931) 24493
7
сельский округ Отпан
Здание государственного учреждения "Основная средняя школа Тущыбек" Мангистауского районного отдела образования.
село Тущыбек, 8 (72931) 28036
8
сельский округ Шайыр
Здание сельского дома культуры Шайыр государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Шайыр, 8 (72931) 27704
9
сельский округ Тущыкудык
Здание сельского дома культуры Тущыкудык государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Тущыкудук, 8 (72931) 41481
10
Шебирский сельский округ
Здание сельского клуба Шебир государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Шебир, 8 (72931) 41712
11
село Акшымырау
Здание сельского клуба Акшымырау государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Акшымырау, 8 (72931) 42587
12
село Кызан
Здание сельского дома культуры Кызан государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
село Кызан, 8 (72931) 42065
Приложение 2 к постановлению
акимата Мангистауского района
от 28 августа 2019 года № 314
Приложение 2 к постановлению
акимата Мангистауского района

2015 жылғы 20 наурыздағы № 69
қаулысына 2 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Шетпе ауылы
Орталық базар, муниципалдық сауда орталығы аумағындағы ақпараттық стендтер; Шетпе-1 және Қарашоқы шағын аудандарында орналасқан тақталар.
2
Сайөтес ауылдық округі, Сайөтес ауылы
Маңғыстау аудандық білім бөлімінің "Өтес орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
3
Жыңғылды ауылы
Маңғыстау аудандық білім бөлімінің "Е. Айшуақұлы атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
4
Отпан ауылдық округі, Тұшыбек ауылы
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық Е. Оразақов атындағы туберкулезге қарсы санаторийі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аумағындағы ақпараттық стенд.
5
Шайыр ауылдық округі, Шайыр ауылы
Маңғыстау аудандық білім бөлімінің "Тұрар Жалғасбайұлы атындағы Шайыр орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
6
Тұщықұдық ауылдық округі, Тұщықұдық ауылы
Маңғыстау аудандық білім бөлімінің "С. Жаңғабылов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
7
Шебір ауылдық округі, Шебір ауылы
Маңғыстау аудандық білім бөлімінің "Қаратөбе" орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
8
Қызан ауылы
Маңғыстау аудандық білім бөлімінің "Ә. Жангелдин атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд; Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратындағы ақпараттық стенд.
9
Ақшымырау ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Ақшымырау ауылдық клубының ғимаратындағы ақпараттық стенд.
10
Жармыш ауылы
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жармыш ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы ақпараттық стенд; Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратындағы ақпараттық стенд.
11
Ақтөбе ауылдық округі, Ұштаған ауылы
Маңғыстау аудандық білім бөлімінің "Асқар Өтепбергенов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.
12
Онды ауылдық округі, Онды ауылы
Маңғыстау аудандық білім бөлімінің "Әбіш Кекілбайұлы атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд.

от 20 марта 2015 года № 69
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населеного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Шетпе
Информационные стенды на территории центрального рынка, муниципального торгового центра; щиты расположенные в микрорайонах Шетпе-1 и Карашокы.
2
сельский округ Сайотес, село Сайотес
Информационный стенд в здании государственного учреждения "Өтес орта мектебі" Мангистауского районного отдела образования.
3
село Жынгылды
Информационный стенд в здании государственного учреждения "Средняя школа имени Е. Айшуакулы" Мангистауского районного отдела образования.
4
сельский округ Отпан, село Тущыбек
Информационный стенд на территории государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский областной противотуберкулезный санаторий имени Е. Оразакова" Управления здравоохранения Мангистауской области.
5
сельский округ Шайыр, село Шайыр
Информационный стенд в здании государственного учреждения "Шайырская средняя школа имени Турара Жалгасбайулы" Мангистауского районного отдела образования.
6
сельский округ Тущыкудык, село Тущыкудук
Информационный стенд в здании государственного учреждения "Средняя школа имени С. Жангабылова" Мангистауского районного отдела образования.
7
Шебирский сельский округ, село Шебир
Информационный стенд в здании государственного учреждения "Средняя школа "Қаратөбе" Мангистауского районного отдела образования.
8
село Кызан
Информационный стенд в здании государственного учреждения "Средняя школа имени А. Жангелдина" Мангистауского районного отдела образования; информационный стенд в здании сельской врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области.
9
село Акшымырау
Информационный стенд в здании сельского клуба Акшымырау государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта.
10
село Жармыш
Информационный стенд в здании сельского дома культуры Жармыш государственного казенного предприятия "Өрлеу" Мангистауского районного отдела культуры, физической культуры и спорта; информационный стенд в здании сельской врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области.
11
сельский округ Актобе, село Уштаган
Информационный стенд в здании государственного учреждения "Средняя школа имени Аскара Утепбергенова" Мангистауского районного отдела образования.
12
сельский округ Онды, село Онды
Информационный стенд в здании государственного учреждения "Средняя школа имени Абиша Кекилбайулы" Мангистауского районного отдела образования.