2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 28/227 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қаңтарда № 3797 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 22/265 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3758 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 062 986,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 571 735,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 524,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 92 872,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 4 362 854,7 мың теңге;
2) шығындар – 9 152 406,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 74 483,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87 112,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 628,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 163 903,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 163 903,6 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 87 112,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 628,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 89 419,9 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 36/285(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға аудандық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленгені ескерілсін:
1) төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 57,2 пайыз;
2) төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100 пайыз;
3) төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
4) әлеуметтік салық – 57,1 пайыз.
3. Аудан әкімдігінің резерві 10 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2019 жылы республикалық, облыстық бюджеттерден және ұлттық қордан аудандық бюджетке ағымдағы нысаналы трансферттер, нысаналы даму трансферттері мен бюджеттік кредиттер бөлінгендігі ескерілсін:
20 138,0 мың теңге - оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;

О районном бюджете на 2019 – 2021 годы
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 23 января 2019 года № 28/227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 января 2019 года № 3797.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 22/265 "Об областном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3758), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 062 986,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 571 735,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35 524,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 92 872,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 362 854,7 тысяч тенге;
2) затраты – 9 152 406,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 74 483,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87 112,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 628,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -163 903,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 163 903,6 тысяч тенге;
поступление займов – 87 112,5 тысяч тенге;
погашение займов – 12 628,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 89 419,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 18.12.2019 № 36/285(вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что нормативы распределения доходов бюджета района на 2019 год установлены в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 57,2 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
4) социальный налог – 57,1 процентов.
3. Утвердить резерв акимата района в сумме 10 000,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в 2019 году из республиканского, областного бюджета и национального фонда в районный бюджет были выделены текущие целевые трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты: 20 138,0 тысяч тенге – на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;

11 533,0 мың теңге - тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
227 261,0 мың теңге - жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге;
54 439,0 мың теңге - ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге;
1 665,0 мың теңге - мектептердің педагог- психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға;
2 218,0 мың теңге - ұлттық біліктілік тестінен өткен психологтарға педагогикалық шеберліктің біліктілігіне ақы төлеуге;
203 912,0 мың теңге - ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
9 933,0 мың теңге - мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
8 851,0 мың теңге – Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
2 697,0 мың теңге - халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;
23 793,0 мың теңге - нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған шараларды іске асыруға;
402 460,0 мың теңге - Форт-Шевченко қаласынан 48 пәтерлі бір тұрғын үй құрылысына;
177 212,0 мың теңге - Форт-Шевченко қаласынан №9, №10 сегіз пәтерлі тұрғын үйлер құрылысына;
325 134,0 мың теңге - Ақшұқыр ауылының ауылішілік су құбыры құрылысына;
143 540,0 мың теңге - Таушық ауылының ауылішілік су құбыры құрылысына;
411 998,0 мың теңге - Сайын Шапағатов ауылдық округінің ауылішілік су құбыры және резервуар құрылысына;
300 729,0 мың теңге - Ақшұқыр-2 ауылындағы II, IV орамдарын газбен қамту құрылысына;
227 067,0 мың теңге - Ақшұқыр-2 ауылындағы ІI, III орамдарын газбен қамту құрылысына;
245 735,0 мың теңге - Ақшұқыр-2 ауылындағы I, II, III, IV орамдарын газбен қамту құрылысына.
4-1. 2019 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 655 677,7 мың теңге көлемінде субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 08.11.2019 № 34/273 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саланың мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 87 112,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.

11 533,0 тысяч тенге – на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
227 261,0 тысяч тенге – на доплату учителям организациий образования, реализующим учебные программы начального, основного и обшего среднего образования по обновленному содержанию образования;
54 439,0 тысяч тенге – на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования;
1 665,0 тысяч тенге - на увеличение размеров должностных окладов педагог-психологов школ;
2 218,0 тысяч тенге – на доплату за квалификацию педагогического мастерства психологам, прошедшим национальный квалификационный тест;
203 912,0 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением минимальной заработной платы;
9 933,0 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
8 851,0 тысяч тенге - на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
2 697,0 тысяч тенге – на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
23 793,0 тысяч тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
402 460,0 тысяч тенге – на строительство одного 48 квартирного жилого дома в городе Форт-Шевченко;
177 212,0 тысяч тенге – на строительство № 9, №10 восьмиквартирных жилых домов в городе Форт-Шевченко;
325 134,0 тысяч тенге - на строительство внутрисельского водопровода в селе Акшукур;
143 540,0 тысяч тенге – на строительство внутрисельского водопровода в селе Таушык;
411 998,0 тысяч тенге – на строительство внутрисельского водопровода и резервуара в сельском округе Сайын Шапагатова;
300 729,0 тысяч тенге – на строительство газоснабжения ІІ, ІV кварталов в селе Акшукур-2;
227 067,0 тысяч тенге – на строительство газоснабжения ІІ, ІІІ кварталов в селе Акшукур-2;
245 735,0 тысяч тенге - на строительство газоснабжения І, ІІ, ІІІ, ІV кварталов в селе Акшукур-2.
4-1. Учесть, что из областного бюджета в бюджеты района на 2019 год предусмотрены субвенция в сумме 655 677,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 08.11.2019 № 34/273 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусматриваются бюджетные кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 87 112,5 тысяч тенге.

6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 1 487 679,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Форт-Шевченко қаласына - 335 093,0 мың теңге;
Ақшұқыр ауылына – 490 983,0 мың теңге;
Баутино ауылына – 189 658,0 мың теңге;
Сайын Шапағатов ауылдық округіне – 295 012,0 мың теңге;
Таушық ауылына – 176 933,0 мың теңге.
7. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
8. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес 2019 жылға арналған әрбір аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
9. Осы шешімнің 5 қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқарылу үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.

6. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельского округа в сумме 1 487 679,0 тысяч тенге, в том числе:
город Форт-Шевченко - 335 093,0 тысяч тенге;
село Акшукур – 490 983,0 тысяч тенге;
село Баутино – 189 658,0 тысяч тенге;
сельский округ Сайын Шапагатов– 295 012,0 тысяч тенге;
село Таушык – 176 933,0 тысяч тенге.
7. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
8. Утвердить перечень бюджетных программ каждого района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2019 год согласно приложению 4 к настоящему решению.
9. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2019 год, согласно приложению 5 к настоящему решению.

10. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Кельбетова Э.) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
11. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озғамбаев К.) жүктелсін.

10. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Кельбетова Э.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии К.Озгамбаев).

12. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Қонақбаев
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы А.Досанова
Түпқараған аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 қаңтардағы
№ 28/227 шешіміне
№ 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 36/285(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге

12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Б.Қонақбаев
Секретарь Тупкараганского районного маслихата А.Досанова
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата № 28 /227
от 23 января 2019 года
Районный бюджет на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 18.12.2019 № 36/285(вводится в действие с 01.01.2019).
Катего рия
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге

25 930,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
630,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
142 882,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
142 641,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
241,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
28 828,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
28 828,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
784,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
784,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
81 924,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 924,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
62 133,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 895,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
238,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
30 586,8
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 586,8
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
24 886,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 886,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
35 328,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 328,0
02
Қорғаныс
12 095,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 095,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12 095,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 952,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

25 930,0
003
Капитальные расходы государственного органа
630,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
142 882,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
142 641,0
003
Капитальные расходы государственного органа
241,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28 828,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28 828,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
784,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
784,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
81 924,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
73 924,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
62 133,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
61 895,0
015
Капитальные расходы государственного органа
238,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
30 586,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
30 586,8
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
24 886,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
24 886,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
35 328,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
35 328,0
02
Оборона
12 095,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 095,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12 095,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 952,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

55 759,0
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 362,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
19 777,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4 620,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
59 781,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 481,0
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
36 300,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
891,0
023
Туризм объектілерін дамыту
891,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
104 370,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16 541,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
16 541,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
87 629,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 629,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
200,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
200,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 930,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
25 930,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 930,0
12
Көлiк және коммуникация
78 492,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
78 492,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
63 689,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14 803,0
13
Басқалар
325 588,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
94 982,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік – жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай –ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік- жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0,0

55 759,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
31 362,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
19 777,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
4 620,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
59 781,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
23 481,0
004
Функционирование районных (городских) библиотек
36 300,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
891,0
023
Развития объекта туризма
891,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
104 370,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16 541,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16 541,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
87 629,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
83 629,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
200,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
200,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 930,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
25 930,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
25 930,0
12
Транспорт и коммуникации
78 492,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
0,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
0,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
78 492,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
63 689,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
14 803,0
13
Прочие
325 588,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
94 982,0
008
Разработка или корректировка , а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное соправождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0,0