2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 28/229 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қаңтарда № 3805 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 28/227 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3797 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 583 075,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 162 376,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 147 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 1 420 752,2 мың теңге;
2) шығындар – 1 617 244,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 33 969,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 33 969,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 33 969,0 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 37/291(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған ауылдық маңызы бар қала, ауылдар, ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджеттен 1 420 752,2 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Ақшұқыр ауылына – 458 312,6 мың теңге;
Баутин ауылына – 182 944,7 мың теңге;
Сайын Шапағатов ауылдық округіне – 304 902,0 мың теңге;
Таушық ауылына – 182 303,0 мың теңге;
Форт-Шевченко қаласына – 292 289,9 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 37/291(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете города районного значения, сел, сельского округа на 2019 - 2021 годы
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 23 января 2019 года № 28/229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 января 2019 года № 3805.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Тупкараганского районного маслихата от 23 января 2019 года № 28/227 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3797), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города районного значения, сел, сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 583 075,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 162 376,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 147 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 420 752,2 тысяч тенге;
2) затраты – 1 617 244,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 33 969,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 33 969,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 969,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2019 № 37/291(вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельского округа на 2019 год выделена субвенция в сумме 1 420 752,2 тысяч тенге, в том числе:
селу Акшукур – 458 312,6 тысяч тенге;
селу Баутино – 182 944,7 тысяч тенге;
сельскому округу Сайын Шапагатова – 304 902,0 тысяч тенге;
селу Таушык – 182 303,0 тысяч тенге;
городу Форт-Шевченко – 292 289,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2019 № 37/291(вводится в действие с 01.01.2019).

3. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Кельбетова Э.) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озгамбаев К.) қамтамасыз етсін.

3. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Кельбетова Э.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии Озгамбаев К.).

5. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Қонақбаев
Түпқараған аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
Түпқараған аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 қаңтардағы
№ 28/229 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Ақшұқыр ауылының бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 37/291(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1.Кiрiстер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Б.Қонақбаев
Секретарь Тупкараганского
районного маслихата А.Досанова
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата № 28/229
от 23 января 2019 года
Бюджет села Акшукур на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2019 № 37/291(вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1. Доходы