Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 мамырдағы № 3/23 "Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы № 34/233 "Түпқараған аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 қазандағы № 33/268 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қазанда № 3999 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 9 тармағына және 50 бабының 2 тармағына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 мамырдағы № 3/23 "Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы № 34/233 "Түпқараған аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3056 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Э.Кельбетова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р.Рысмұхамбетов
Аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова

О признании утратившим силу решения Тупкараганского районного маслихата от 16 мая 2016 года № 3/23 "О внесении изменения в решение Тупкараганского районного маслихата от 29 октября 2015 года № 34/233 "О внесении изменений в некоторые решения Тупкараганского районного маслихата"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 7 октября 2019 года № 33/268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 октября 2019 года № 3999
В соответствии с пунктом 9 статьи 27 и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Тупкараганского районного маслихата от 16 мая 2016 года № 3/23 "О внесении изменения в решение Тупкараганского районного маслихата от 29 октября 2015 года № 34/233 "О внесении изменений в некоторые решения Тупкараганского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3056, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" 14 июня 2016 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Э.Кельбетова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р.Рысмұхамбетов
Секретарь районного маслихата А.Досанова