Әкімдіктің 2019 жылғы 19 ақпандағы № 74 "Қостанай облысы бойынша субсидияланатын тұқымның 2019 жылға арналған нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 17 мамырдағы № 205 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 мамырда № 8458 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығымен бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190 болып тіркелген) 6-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата от 19 февраля 2019 года № 74 "Об утверждении норм и предельных цен субсидируемых семян по Костанайской области на 2019 год"
Постановление акимата Костанайской области от 17 мая 2019 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 мая 2019 года № 8458. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 Правил субсидирования развития семеноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10190), акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысы бойынша субсидияланатын тұқымның 2019 жылға арналған нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 19 ақпандағы № 74 қаулысына (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 22 ақпанда жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8270 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:

1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении норм и предельных цен субсидируемых семян по Костанайской области на 2019 год" от 19 февраля 2019 года № 74 (опубликовано 22 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8270) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:

реттік нөмірлері 1, 4, 13-жолдары осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

строки, порядковые номера 1, 4, 13, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімдіктің
2019 жылғы 17 мамырдағы
№ 205 қаулысына қосымша
Әкімдіктің
2019 жылғы 19 ақпандағы
№ 74 қаулысымен бекітілген
"
1
Алтынсарин

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Приложение
к постановлению акимата
от 17 мая 2019 года № 205
Утверждены
постановлением акимата
от 19 февраля 2019 года № 74
"
1
Алтынсаринский