Мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 313 "Рудный қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 414 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 желтоқсанда № 8842 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 313 шешіміне (2019 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8182 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 18 938 204,0 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14 563 301,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 45 023,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 95 292,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 234 587,4 мың теңге;
2) шығындар – 19 884 874,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2019 жылға арналған Рудный қаласының жергілікті атқарушы органы резервінің мөлшері 33 063,8 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2018 года № 313 "О городском бюджете города Рудного на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 26 декабря 2019 года № 414. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 декабря 2019 года № 8842. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 313 (опубликовано 5 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8182) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 18 938 204,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 563 301,6 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 45 023,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 95 292,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 234 587,4 тысячи тенге;
2) затраты – 19 884 874,0 тысячи тенге;";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа города Рудного на 2019 год в сумме 33 063,8 тысячи тенге.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.