Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 223 "Арқалық қаласы Родина ауылының 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2019 жылғы 11 қазандағы № 272 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 қазанда № 8706 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласы Родина ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 223 шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8191 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласы Родина ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17409,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3196,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14213,0 мың тенге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 12754,0 мың теңге;
2) шығындар – 17887,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -478,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 478,3 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 478,3 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2019 жылға арналған Родина ауылы бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 1459,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 114,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 1345,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Тұрсынова
Мәслихат хатшысы Г. Елтебаева
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 223 "О бюджете села Родина города Аркалыка на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 11 октября 2019 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 октября 2019 года № 8706. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Родина города Аркалыка на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 223 (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8191) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Родина города Аркалыка на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 17409,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3196,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14213,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 12754,0 тысячи тенге;
2) затраты – 17887,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -478,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 478,3 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 478,3 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете села Родина на 2019 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 1459,0 тысяч тенге, в том числе:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 114,0 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 1345,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии C. Турсынова
Секретарь маслихата Г. Елтебаева
Приложение
к решению маслихата