Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің Алуа ауылында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 20 ақпандағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 ақпанда № 8271 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Арқалық қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі бас мемлекеттік ветеринарлық - санитарлық инспекторының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 01-20/1180 ұсынысы негізінде, Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округі әкімінің міндетін уақытша атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің Алуа ауылында және осы ауылдың аумағында орналасқан "Сәкен", "Акмарал", "Естек" шаруа қожалықтарынан ірі қара малдың бруцеллез ауруына қойылған шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қайыңды ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы "Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің Алуа ауылында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" 2018 жылғы 20 тамыздағы № 4 (2018 жылғы 3 қыркүйегінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 8015 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Қайыңды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайыңды ауылдық
округі әкімінің міндетін
уақытша атқарушы
Ж. К. Минзятов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Қостанай облысы
қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Арқалық
қалалық қоғамдық денсаулық
сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Б. А. Корганбекова
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігі ветеринарлық
бақылау және қадағалау
комитетінің Арқалық
қалалық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Е. К. Канапин
КЕЛІСІЛДІ
"Арқалық қаласы
әкімдігінің ветеринария
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ К. Б. Бейсенов

О снятии ограничительных мероприятий в селе Алуа Каиндинского сельского округа города Аркалыка
Решение акима Каиндинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области от 20 февраля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 февраля 2019 года № 8271
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора государственного учреждения "Аркалыкская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 25 декабря 2018 года № 01-20/1180 временно исполняющий обязанности акима Каиндинского сельского округа города Аркалыка РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота в селе Алуа Каиндинского сельского округа и находящихся на его территории крестьянских хозяйствах "Сәкен", "Акмарал", "Естек" Каиндинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение исполняюшего обязанности акима Каиндинского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Алуа Каиндинского сельского округа города Аркалыка" от 20 августа 2018 года № 4 (опубликовано 3 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8015).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Каиндинского сельского округа города Аркалыка" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Аркалыка Костанайской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима
Каиндинского сельского округа
Ж.К. Минзятов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аркалыкское городское
управление охраны
общественного здоровья
Департамента охраны
общественного здоровья
Костанайской области
Комитета охраны
общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
_____________ Курганбекова Б.А.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Аркалыкская
городская территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_____________ Канапин Е.К.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата города Аркалыка"
_____________ Бейсенов К.Б.