Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 299 "Лисаков қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2019 жылғы 4 наурыздағы № 330 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 наурызда № 8293 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 299 "Лисаков қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8200 болып тіркелген, 2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4446152,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2202620,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21247,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 28535,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2193750,2 мың теңге;
2) шығындар – 4474747,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 86793,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 111900,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 299 "О бюджете города Лисаковска на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 4 марта 2019 года № 330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 марта 2019 года № 8293. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 299 "О бюджете города Лисаковска на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8200, опубликовано 4 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4446152,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2202620,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21247,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 28535,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2193750,2 тысяч тенге;
2) затраты – 4474747,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 86793,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 111900,0 тысяч тенге;

бюджеттік кредиттерді өтеу – 25107,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -115388,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 115388,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 4 наурыздағы
№ 330 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 299 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Лисаков қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

погашение бюджетных кредитов – 25107,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -115388,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 115388,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 4 марта 2019 года № 330
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2018 года № 299
Бюджет города Лисаковска на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

22798,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
42328,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2435,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13676,0
05
Денсаулық сақтау
114,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
114,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
114,0
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
114,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
306640,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
11475,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4555,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4353,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
202,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6920,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3189,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
3731,0
2
Әлеуметтiк көмек
241193,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
241193,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
102523,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
37174,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31726,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2455,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
19562,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
16691,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
10114,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
20948,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
53972,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53972,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

22798,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
42328,5
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2435,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13676,0
05
Здравоохранение
114,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
114,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
114,0
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
114,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
306640,0
1
Социальное обеспечение
11475,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4555,0
005
Государственная адресная социальная помощь
4353,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
202,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
6920,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3189,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
3731,0
2
Социальная помощь
241193,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
241193,0
002
Программа занятости
102523,0
006
Оказание жилищной помощи
37174,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31726,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2455,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19562,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
16691,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10114,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
20948,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
53972,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53972,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения