Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 253 "Амангелді ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 ақпандағы № 280 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 наурызда № 8281 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 253 шешіміне (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8197 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3289588,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 232733,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15221,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3037634,4 мың теңге;
2) шығындар – 3307489,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 28607,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 37875,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 9268,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 253 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 25 февраля 2019 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 марта 2019 года № 8281. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 253 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8197) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3289588,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 232733,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 15221,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3037634,4 тысячи тенге;
2) затраты – 3307489,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28607,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37875,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9268,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -46508,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46508,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 25 ақпандағы
№ 280 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 253 шешіміне 1-қосымша
Амангелді ауданының 2019 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I
І. Кірістер

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -46508,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46508,1 тысяча тенге.";
приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 февраля 2019 года № 280
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2018 года № 253
Районный бюджет Амангельдинского района на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
І. Доходы