Мәслихаттың 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 266 "Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2019 жылғы 29 мамырдағы № 298 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 мамырда № 8490 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 266 шешіміне (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8212 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 181 348,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 901,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 223,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 165 224,0 мың теңге;
2) шығындар – 182 199,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2018 год № 266 "О бюджете Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 29 мая 2019 года № 298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 мая 2019 года № 8490. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О бюджете Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 266 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8212) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 181 348,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 15 901,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 223,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала– 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 165 224,0 тысячи тенге;
2) затраты – 182 199,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;