Мәслихаттың 2018 жылғы 17 қаңтардағы № 183 "Амангелді ауданы бойынша 2018 - 2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 шілдедегі № 317 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 шілдеде № 8608 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Амангелді ауданы бойынша 2018 - 2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2018 жылғы 17 қаңтардағы № 183 шешімінің (2018 жылғы 21 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7501 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

О признании утратившим силу решения маслихата от 17 января 2018 года № 183 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Амангельдинскому району на 2018-2019 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 26 июля 2019 года № 317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 июля 2019 года № 8608
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Амангельдинскому району на 2018-2019 годы" от 17 января 2018 года № 183 (опубликовано 21 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7501).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.