2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 2 тамыздағы № 127 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 тамызда № 8621 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына, 62-бабының 6-тармағына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2019 жылға арналған Амангелді ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданының әкімі А. Асанов
Әкімдіктің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 2 августа 2019 года № 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 августа 2019 года № 8621. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6, пункта 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Амангельдинского района на 2019 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному коммунальному учреждению "Отдел образования акимата Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Амангельдинского района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского района А. Асанов
Приложение
к постановлению акимата

2019 жылғы "2" тамыздағы
№ 127 қаулысына
қосымша
2019 жылға арналған Амангелді ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік- аумақтық орналасуы (елді мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
1
Амангелді ауданы Амангелді ауылы
"Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
60

от "2" августа 2019 года
№ 127
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Амангельдинского района на 2019 год
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организциях образования в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Амангельдинский район село Амангельды
Коммунальное государственное казенное предприятие детский ясли-сад "Балдырган" государственного учреждения "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района"
60

30579
3 жасқа дейін - 5600
3 жастан бастап - 5800
2
Амангелді ауданы Амангелді ауылы
"Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қаламқас" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
30579
3 жасқа дейін - 5600
3 жастан бастап - 5800
3
Амангелді ауданы Амангелді ауылы
"Амангелді ауданының Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Жұпар" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
30579
3 жасқа дейін - 5600
3 жастан бастап - 5800
4
Амангелді ауданы Амангелді ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Амангелді жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
60
8350
5
Амангелді ауданы Амангелді ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Ы.Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
50
8350
6
Амангелді ауданы Үрпек ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің эстетикалық бағыттағы Жаңа ауыл жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
25
29518
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің эстетикалық бағыттағы Жаңа ауыл жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
49
8350
7
Амангелді ауданының Қарасу ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Жасбуын жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
60
8350
8
Амангелді ауданы Амангелді ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Б.Қолдасбаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
65
8350
9
Амангелді ауданы Амангелді ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Ә.Боранбаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
40
8350
10
Амангелді ауданы Амантоғай ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Амантоғай жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
25
29518
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Амантоғай жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
45
8350
11
Амангелді ауданы Байғабыл ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің А.Нұрманов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
25
29518
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің А.Нұрманов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
35
8350
12
Амангелді ауданы Жалдама ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Жалдама жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
20
29518
13
Амангелді ауданы Ақсай ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Бүйректал жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
25
29518
14
Амангелді ауданы Құмкешу ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Құмкешу жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
25
29518
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Құмкешу жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
25
8350
15
Амангелді ауданы Тасты ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Тасты жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
33
8350
16
Амангелді ауданы Амангелді ауылдық округі Есір ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Н.Мейірманов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
25
29518
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Н.Мейірманов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
35
8350
17
Амангелді ауданы Қабырға ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Н.Крупская атындағы жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
25
8350
18
Амангелді ауданы Қарынсалды ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Қарынсалды жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
25
8350
19
Амангелді ауданы Үштоғай ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Рассвет жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
15
29518
20
Амангелді ауданы Степняк ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Степняк жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
25
8350
21
Амангелді ауданы Ағаштыкөл ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Ағаштыкөл жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық
17
8350

30579
до 3-х лет - 5600
от 3 лет - 5800
2
Амангельдинский район село Амангельды
Коммунальное государственное казенное предприятие детский ясли-сад "Каламкас" государственного учреждения "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района"
140
30579
до 3-х лет - 5600
от 3 лет - 5800
3
Амангельдинский район село Амангельды
Коммунальное государственное казенное предприятие детский ясли-сад "Жупар" государственного учреждения "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Амангельдинского района"
100
30579
до 3-х лет - 5600
от 3 лет - 5800
4
Амангельдинский район село Амангельды
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Амангельдинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
60
8350
5
Амангельдинский район село Амангельды
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени Ы.Алтынсарина отдела образования акимата Амангельдинского района"
50
8350
6
Амангельдинский район село Урпек
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Жанааульская средняя общеобразовательная школа эстетического направления отдела образования акимата Амангельдинского района"
25
29518
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Жанааульская средняя общеобразовательная школа эстетического направления отдела образования акимата Амангельдинского района"
49
8350
7
Амангельдинский район село Карасу
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Жасбуынская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
60
8350
8
Амангельдинский район село Амангельды
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени Б.Колдасбаева отдела образования акимата Амангельдинского района"
65
8350
9
Амангельдинский район село Амангельды
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени А. Боранбаева отдела образования акимата Амангельдинского района"
40
8350
10
Амангельдинский район село Амантогай
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Амантогайская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
25
29518
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания коммунальном государственном учреждении "Амантогайская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
45
8350
11
Амангельдинский район село Байгабыл
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени А.Нурманова отдела образования акимата Амангельдинского района"
25
29518
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени А.Нурманова отдела образования акимата Амангельдинского района"
35
8350
12
Амангельдинский район село Жалдама
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Жалдаминская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
20
29518
13
Амангельдинский район село Аксай
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Буйректальская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
25
29518
14
Амангельдинский район село Кумкешу
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Кумкешуская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
25
29518
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Кумкешуская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
25
8350
15
Амангельдинский район село Тасты
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Тастинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
33
8350
16
Амангельдинский район Амангельдинский сельский округ село Есир
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени Н.Мейирманова отдела образования акимата Амангельдинского района"
25
29518
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя общеобразовательная школа имени Н.Мейирманова отдела образования акимата Амангельдинского района"
35
8350
17
Амангельдинский район село Кабырга
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Основная средняя общеобразовательная школа имени Н.Крупской отдела образования акимата Амангельдинского района"
25
8350
18
Амангельдинский район село Карынсалды
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Карынсалдинская основная средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
25
8350
19
Амангельдинский район село Уштогай
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Рассветская основная средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
15
29518
20
Амангельдинский район село Степняк
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Степнякская основная средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
25
8350
21
Амангельдинский район село Агаштыколь
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Агаштыкольская начальная общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района"
17
8350