Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 253 "Амангелді ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2019 жылғы 12 қарашадағы № 331 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қарашада № 8750 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 253 шешіміне (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8197 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 817 827,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 278 740,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25 713,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 16 512,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 496 862,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 835 729,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 28 607,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 37 875,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 9 268,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 46 508,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 508,1 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 253 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 12 ноября 2019 года № 331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 ноября 2019 года № 8750. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2019 - 2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 253 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8197) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 817 827,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 278 740,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25 713,9 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 512,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 496 862,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3 835 729,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 607,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37 875,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 268,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -46 508,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 508,1 тысячи тенге.";

2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 253 шешіміне
5-қосымша
2019 жылға арналған Амангелді ауданының кенттер, ауылдар, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
116456,7
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
116456,7
123
Амангелді ауданының Амантоғай ауылдық округі әкімінің аппараты
14056,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14056,7
123
Амангелді ауданының Ақсай ауылы әкімінің аппараты
10058,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10058,0
123
Амангелді ауданының Тасты ауылы әкімінің аппараты
11659,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11659,9
123
Амангелді ауданының Қабырға ауылдық округі әкімінің аппараты
10799,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10799,1
123
Амангелді ауданының Үштоғай ауылдық округі әкімінің аппараты
11604,2
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11604,2
123
Амангелді ауданының Құмкешу ауылдық округі әкімінің аппараты
10800,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10800,8
123
Амангелді ауданының Байғабыл ауылдық округі әкімінің аппараты
10903,3
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10903,3
123
Амангелді ауданының Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
13459,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13459,0
123
Амангелді ауданының Қарынсалды ауылдық округі әкімінің аппараты
9754,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9754,6
123
Амангелді ауданының Үрпек ауылдық округі әкімінің аппараты
13361,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13361,1

от 25 декабря 2018 года
№ 253
Перечень бюджетных программ поселков, сел, сельских округов Амангельдинского района на 2019 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
116456,7
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
116456,7
123
Аппарат акима Амантогайского сельского округа Амангельдинского района
14056,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14056,7
123
Аппарат акима села Аксай Амангельдинского района
10058,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10058,0
123
Аппарат акима села Тасты Амангельдинского района
11659,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11659,9
123
Аппарат акима Кабыргинского сельского округа Амангельдинского района
10799,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10799,1
123
Аппарат акима Уштогайского сельского округа Амангельдинского района
11604,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11604,2
123
Аппарат акима Кумкешуского сельского округа Амангельдинского района
10800,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10800,8
123
Аппарат акима Байгабылского сельского округа Амангельдинского района
10903,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10903,3
123
Аппарат акима Карасуского сельского округа Амангельдинского района
13459,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13459,0
123
Аппарат акима Карынсалдинского сельского округа Амангельдинского района
9754,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9754,6
123
Аппарат акима Урпекского сельского округа Амангельдинского района
13361,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13361,1