Мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 250 "Әулиекөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 4 наурыздағы № 280 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 наурызда № 8294 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104 және 106-баптарына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әулиекөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 250 шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8185 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6842764,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 817874,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19514,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4200,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 6001176,3 мың теңге;
2) шығындар – 6883734,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 128468,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 170437,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41969,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -169438,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 169438,1 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2018 года № 250 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 4 марта 2019 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 марта 2019 года № 8294. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Аулиекольского района на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 250 (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8185,) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 6842764,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 817874,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 19514,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6001176,3 тысячи тенге;
2) затраты – 6883734,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 128468,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 170437,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41969,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -169438,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 169438,1 тысяча тенге.";

көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 9-1-тармағымен толықтырылсын:
"9-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 2018 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 2-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 4 наурыздағы
№ 280 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 250 шешіміне 1-қосымша
Әулиекөл ауданының 2019 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

дополнить указанное решение пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2018 году целевых трансфертов.";
приложения 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 4 марта 2019 года № 280
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2018 года № 250
Районный бюджет Аулиекольского района на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы