Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 "Әулиекөл ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 283 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 наурызда № 8309 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104 және 106-баптарына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8202 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 190892,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 52394,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 268,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 138230,0 мың теңге;
2) шығындар – 194260,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3368,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3368,3 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 1-1-тармағымен толықтырылсын:
"1-1. 2019 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектепке дейін жаяу жүргіншілер жолын салуға аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Құсмұрын кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134344,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22297,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 430,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 111617,0 мың теңге;
2) шығындар – 140777,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 258 "О бюджетах села, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19 марта 2019 года № 283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2019 года № 8309. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 258, (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8202) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 190892,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 52394,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 268,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 138230,0 тысяч тенге;
2) затраты – 194260,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3368,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3368,3 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из районного бюджета на устройство тротуарной дорожки до средней школы имени Шокана Уалиханова.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Кушмурун на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 134344,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22297,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 430,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 111617,0 тысяч тенге;
2) затраты – 140777,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6433,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6433,4 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-1-тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2019 жылға арналған Құсмұрын кентінің бюджетінде көшелерде бейнебақылау камераларын орнатуға аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Аманқарағай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78382,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 30468,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 68,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 47846,0 мың теңге;
2) шығындар – 87669,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9287,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9287,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Диев ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15262,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5651, 0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 78,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9533,0 мың теңге;
2) шығындар – 16548,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1286,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1286,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Новонежин ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14, және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34077,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11207,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 60,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22810,0 мың теңге;
2) шығындар – 38908,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6433,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6433,4 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в бюджете поселка Кушмурун на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из районного бюджета на установку уличных камер видеонаблюдения.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Аманкарагайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 78382,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30468,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 68,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 47846,0 тысяч тенге;
2) затраты – 87669,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9287,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9287,1 тысяча тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Диевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 15262,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5651,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 78,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9533,0 тысячи тенге;
2) затраты – 16548,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1286,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1286,8 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Новонежинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 34077,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11207,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 60,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22810,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38908,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4831,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4831,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 және 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 19 наурыздағы
№ 283 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 258 шешіміне 1-қосымша
Әулиекөл ауданының Әулиекөл ауылының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – -4831,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4831,0 тысяча тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10 и 13 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 марта 2019 года № 283
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2018 года № 258
Бюджет села Аулиеколь Аулиекольского района на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы