Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 "Әулиекөл ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 2 мамырдағы № 302 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 мамырда № 8399 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8202 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 214538,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 52394,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 268,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 161876,0 мың теңге;
2) шығындар – 217906,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3368,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3368,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1-1. 2019 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
1) Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектепке дейін жаяу жүргіншілер жолын салуға;
2) орталық саябақты жайландыруға.";

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 258 "О бюджетах села, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 2 мая 2019 года № 302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 мая 2019 года № 8399. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 258 (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8202) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 214538,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 52394,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 268,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 161876,0 тысяч тенге;
2) затраты – 217906,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3368,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3368,3 тысячи тенге.";
пункт 1-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1-1. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
1) устройство тротуарной дорожки до средней школы имени Шокана Уалиханова;
2) обустройство центрального парка.";

көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 1-2-тармағымен толықтырылсын:
"1-2. 2019 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде "Ауыл-Ел бесігі" жобасы аясында іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 2-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 2 мамырдағы
№ 302 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 258 шешіміне 1-қосымша
Әулиекөл ауданының Әулиекөл ауылының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

дополнить указанное решение пунктом 1-2 следующего содержания:
"1-2. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из областного бюджета на реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел бесiгi".";
приложение 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 2 мая 2019 года № 302
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2018 года № 258
Бюджет села Аулиеколь Аулиекольского района на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы